Přejít na obsah

Bechyně nebo Carollinum?


kill_em382

Doporučené příspěvky

Rozhodně u někoho skončí. Sice jsem kupoval Tudory, ne Rolády, ale mezi zkoušením a nákupem uběhly 3 měsíce - a podle jednoho mírně poskočeného indexu poznám, že jsem si odnesl přesně ty, co jsem zkoušel (a v mezičase jistě spousta dalších potenciálních uchazečů).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 243
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 6 hodinami, matejcaha napsal:

Dneska nekoupis skoro nic. Daytony zabity, gmt, kermit,  tedka uz i OP... Podle mne tiffany OP je tedka jeste horsi nez panda.  Kdyz budes chtit hodne hlasity smich, tak se zeptej na meteorite dial... Ja uz se radsi ptam na to co se da sehnat. To je kratsi seznam 🤪

36 OP Tiffany a “panda” Daytony sú doma :) …nehľadajte za tým nič, proste “dieťa šťasteny” a asi sa niektoré planéty v istý čas zišli ako sa mali. Tým som sa utvrdil iba v tom žeby som bol strane nevďačný ak by som ešte čakal na nejaké GMT-čka Pepsi a podobne a preto asi nastal čas na bicolory…

pozeram po týchto DJ 126233 ( https://www.rolex.com/watches/datejust/m126233-0039.html ), ale veru dosť má zaujali aj tie 126231 ( https://www.rolex.com/watches/datejust/m126231-0033.html ) čo sem dal fotku @tomas.helisek

Vidim to na nejaký ten mail v najbližšej dobe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, matt81 napsal:

36 OP Tiffany a “panda” Daytony sú doma :) …nehľadajte za tým nič, proste “dieťa šťasteny” a asi sa niektoré planéty v istý čas zišli ako sa mali. Tým som sa utvrdil iba v tom žeby som bol strane nevďačný ak by som ešte čakal na nejaké GMT-čka Pepsi a podobne a preto asi nastal čas na bicolory…

pozeram po týchto DJ 126233 ( https://www.rolex.com/watches/datejust/m126233-0039.html ), ale veru dosť má zaujali aj tie 126231 ( https://www.rolex.com/watches/datejust/m126231-0033.html ) čo sem dal fotku @tomas.helisek

Vidim to na nejaký ten mail v najbližšej dobe.

Pěkný!!

Já pravě přemýšlím, jestli má v dnešní době (po PP Tiffany) smysl čekat na OP. Jestli už to není “Čekání na jednorožce”.

Co 100% vím, že DJ must have. Ty co chceš jsou fajn krásné live! 
Vlastně všechny světlé jsou na živo hrozně pěkné. Ale jako první a možná i dost možná jediné Rolex chci něco v barvě. Dost mě láká Palm dial, jubi, hladká luneta. Flutted je nádhera. Ale tady by to esteticky mohlo být už moc.

no a pak ty pepsiny.. ale to mi přijde už jako druhý jednorožec a trochu “nesplnitelné”

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@xcmaniaxjj - právě, že jsem to na ruce měl a super… Za mě nejlepší 36 pouzdro ever. Úplně mě to překvapilo. třeba BB36 se mi líbí na fotkách, ale live úplný opak. Opticky hrozně nevyrovnané. Ty silvery ještě ok. Ovšem ty 36 DJ mi přijdou supr. Pěkně sladěné proporčně, vypadají o něco větší. 41 se mi třeba už tak nelíbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, tomas.helisek napsal:

@xcmaniaxjj - právě, že jsem to na ruce měl a super… Za mě nejlepší 36 pouzdro ever. Úplně mě to překvapilo. třeba BB36 se mi líbí na fotkách, ale live úplný opak. Opticky hrozně nevyrovnané. Ty silvery ještě ok. Ovšem ty 36 DJ mi přijdou supr. Pěkně sladěné proporčně, vypadají o něco větší. 41 se mi třeba už tak nelíbí.

Ok. Je fakt, že mám spíš větší hodinky, ale i tak mě to překvapilo. Byl jsem připravený je pořídit i bez zkoušení. 41 jsem kdysi měl a to bylo na pohodu. Já už tu velikost okolo 36 mám prostě spojenou se slim oblekovkama a bacratější pouzdro ala DJ je o zvyku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, xcmaniax napsal:

Ok. Je fakt, že mám spíš větší hodinky, ale i tak mě to překvapilo. Byl jsem připravený je pořídit i bez zkoušení. 41 jsem kdysi měl a to bylo na pohodu. Já už tu velikost okolo 36 mám prostě spojenou se slim oblekovkama a bacratější pouzdro ala DJ je o zvyku. 

Já si právě říkal, že mi k tobě 36tky moc nejdou, vzhledem k tomu co máš v hodinkovnici. Které 41 jsi měl? Tuším, že pak prošly menším "faceliftem"?

Mám ocelové smooth/oyster a bico jubi/fluted, obojí se pocitově nosí úplně jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Tomak napsal:

Taky bych si tam dokázal něco vybrat, jen kdyby všechny pánské modely nebyly jen na ukázku nebo pro konkrétního zákazníka. Ale i tak fajn, že se dalo alespoň omrknout. 

A96B260D-BA81-43B8-A95D-8B00B3FECD63.jpeg

to jsou doufám, yachtmastery s modrym ciferníkem, že? Nebo ten ciferník z toho čekání na mě už zčernal? 😉

Mně by nevadilo čekat, kdybych věděl do kdy.....čekat a nevíte do kdy a jestli vůbec je dost na nic. No nic, zklapnu a jdu čekat.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zdravím, mám téměř nulovou zkušenost s AD, jsem asi měsíc zapsán u Hodinářství Bechyně, shlédl jsem snad vše na youtube o rolex AD tématice a někde dokonce mluvili i o jakýchsi zálohách nebo placení hodinek předem… funguje to tady také tak? Protože po mně nikdo nic u zapisování nechtěl, děkuji :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, richiecerny napsal:

Zdravím, mám téměř nulovou zkušenost s AD, jsem asi měsíc zapsán u Hodinářství Bechyně, shlédl jsem snad vše na youtube o rolex AD tématice a někde dokonce mluvili i o jakýchsi zálohách nebo placení hodinek předem… funguje to tady také tak? Protože po mně nikdo nic u zapisování nechtěl, děkuji :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Zálohy tu na SK a CZ neberú a tým pádom ani žaidne záruky ti nedávajú že hodinky ti dodajú. Okrem Datejustu, aspoň pred rokom ten model si mohol objednať a zobrali zálohu. Teraz neviem či to tak ešte funguje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, richiecerny napsal:

Zdravím, mám téměř nulovou zkušenost s AD, jsem asi měsíc zapsán u Hodinářství Bechyně, shlédl jsem snad vše na youtube o rolex AD tématice a někde dokonce mluvili i o jakýchsi zálohách nebo placení hodinek předem… funguje to tady také tak? Protože po mně nikdo nic u zapisování nechtěl, děkuji :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ne, nic.. jen čekat a být trpělivý. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, tombas napsal:

Přátelé, ale víte o tom, že Rolex OP Tiffany neexistují, že jo? Já jen že na to stále narážím a pro někoho to může být matoucí.

Turquise = "tiffany barva"

Tiffany napis na tom nikde nenajdes a Tiffani to nikdy neprodaval. Co ja vim, tak nekdy v 80tkach tam prodavali tiffani suby a melo to na sobe napis Tiffani a snad si i vyrabeli svoje ciselnicky na to. To skoncilo s tim, kdyz si Rolex zacal vsecko delat doma. Dneska uz by nenechal nikoho se v tom hrabat a davat tam nejaky 3rd party soucastky co neprojdou Rolex kontrolou. BTW vypadalo to nejak takhle Rolex Submariner (No Date) 5513 1964 použité

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, tomas.helisek napsal:
před 9 hodinami, richiecerny napsal:

Zdravím, mám téměř nulovou zkušenost s AD, jsem asi měsíc zapsán u Hodinářství Bechyně, shlédl jsem snad vše na youtube o rolex AD tématice a někde dokonce mluvili i o jakýchsi zálohách nebo placení hodinek předem… funguje to tady také tak? Protože po mně nikdo nic u zapisování nechtěl, děkuji :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ne, nic.. jen čekat a být trpělivý.

Jak pise kolega, chce to trpelivost. Jinak kdyz pujdes jednou za dva mesice okolo a reknes "dobry den", tak mas mensi sanci ze na tebe "zapomenou" 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak pise kolega, chce to trpelivost. Jinak kdyz pujdes jednou za dva mesice okolo a reknes "dobry den", tak mas mensi sanci ze na tebe "zapomenou"

Jo o tom take dosti pisou a rikaji na yt, ale je mi zas blbe tam chodit a ptat se jak to vypada a tak, nicmene diky za poznatek, uz se nemuzu dockat az se mi rozezvoni ten bajny telefonat :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...