Přejít na obsah

Bechyně nebo Carollinum?


kill_em382

Doporučené příspěvky

před 6 minutami, richiecerny napsal:

Jo o tom take dosti pisou a rikaji na yt, ale je mi zas blbe tam chodit a ptat se jak to vypada a tak, nicmene diky za poznatek, uz se nemuzu dockat az se mi rozezvoni ten bajny telefonat :)

Za sebe muzu rict, ze si mne pan prodavac uz po prvni navsteve pamatoval. Prijemne jsem si pokecal, ozkousel par hodinek co maj na prodejne a pobavili jsem se o tom co by se dalo zapsat treba do budoucna. Asi kdybych tam lezl kazdy tyden a byl jak oslik ze Shreka, tak by to bylo trochu moc :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 243
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Za sebe muzu rict, ze si mne pan prodavac uz po prvni navsteve pamatoval. Prijemne jsem si pokecal, ozkousel par hodinek co maj na prodejne a pobavili jsem se o tom co by se dalo zapsat treba do budoucna. Asi kdybych tam lezl kazdy tyden a byl jak oslik ze Shreka, tak by to bylo trochu moc

To je jasne, taky jim nechci lezt na nervy ale tak nerikam ze to nezkusim no :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jen pro zajímavost hodím včerejší odpověď z Carollina na dotaz ohledně dostupnosti Air Kingu.

"Bohužel Vámi poptávaný model je nedostupný a bohužel vzhledem k obrovskému zajmu už nelze vytvořit nezávaznou poptávku.

Naše kapacita je omezená.

V poslední době máme vyprodané veškeré modely.

Rádi Vás přivítáme i u nás na prodejně.

Děkujeme za pochopení."

Pobavila mě představa, že mě přivítají v prázdné prodejně kde mi nic neprodají, nic si tam nezkusím a nikam mě nezapíšou. Podle mě by u Rolexu mělo zvážit prodej NFT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, Tichus napsal:

Me vzdycky zapsali po mailu a zajel jsem tam osobne az pro hodinky...

No a jak je to dlouho? Možná, pokud tam má člověk už nějakou historii, nákupy, OK… Ale jinak si myslím že unreal. Navíc teď, co vím, je prostě podmínka osobní “Pohovor”… právě kvůli prekupníkům atd.

A pokud člověk není úplně vocas, fanoušek hodinek, je to fajn. Aspoň takový je můj postřeh u Bechyněho.

ještě k tomu, co je a není skladem… většinou věci ve zlatě, šutry můžou být k dispozici. :)  Ono se všude píše, jak nikde nic není ani na ukázku a tak, ale realita mi přišla trochu jiná. 

Nicméně.. budu se opakovat - člověk musí být trpělivý. :)

Upraveno uživatelem tomas.helisek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se ptal v nové prodejně Bechyně v Brně. Byl tam takový mladý muž, který nepůsobil jako "znalec". S takovým až esoterním vševědoucím pohledem někam za mě mlhavě naznačoval "v řádu let". Zjevně mě otipoval na hodinky z tržnice a trnul, kdy se jej zeptám na výměnu baterky. Tak jsem s ním tu hru hrál a ptal jsem se jaký to je prodávat v obchodě, kde nic neprodávají a že tak dlouho by se mi čekat nechtělo, že bych tak týden vydržel. Supr podnik. Občas se cestou z práce budu zastavovat na optání, zda už má něco skladem. Že já bych jako mohl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Teď o víkendu jsme si udělali s manželkou výlet do Prahy s tím, že skočíme omrknout a případně objednat hodinky pro manželku (vyzkoušet velikost, ciferníky naživo apod.). U Bechyněho (což byla má první volba - kupoval jsem zde už dvoje hodinky) zavřeno, tak jsme se šli podívat do Carollina a tam bylo otevřeno, odváželi jsme si rovnou jedny hodinky, které měli skladem a myslím, že ženě udělaly velkou radost. Viz naše kombo na obrázku.

RLX1.jpg

RLX2.jpg

Upraveno uživatelem kroupek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolím si odpovědět: NIC, pokud si teda nechceš udělat radost dámským modelem. Když budeš mít štěstí, tak maximálně nějaký nablýskaný diamantový kolotoč, ale dle mě došlo i na tyto "skvosty"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a daju sa tie vystavene rolexky u Bechyne aj skutocne kupit? Lebo napr. v Nemecku uz je to tak, ze vystavene rolexky sa nedaju kupit, su tam na to aby mali aspon nieco na vyskusanie, ked sa niekto bude chciet zapisat do poradovnika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...