Přejít na obsah

Bechyně nebo Carollinum?


kill_em382

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 243
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 1 hodinou, Spongebob napsal:

Bechyně Brno, dnes za výlohou :)

Krásný...jestli padne dnes Sazka, tak pro ně běžím :D

IMG_20220304_115109_EDIT_1.jpg

Bohužel, u Rolex ti ani jackpot nepomůže.... ale pozitivní je, že si je můžeš vyzkoušet, i když ve sportce nevyhraješ.

Ale za chvilku přijde doba, kdy i zkouška bude zpoplatněna 🙂 

Před hodinou, deep12 napsal:

a daju sa tie vystavene rolexky u Bechyne aj skutocne kupit? Lebo napr. v Nemecku uz je to tak, ze vystavene rolexky sa nedaju kupit, su tam na to aby mali aspon nieco na vyskusanie, ked sa niekto bude chciet zapisat do poradovnika.

Mají jen na vyzkoušení a dá se mluvit i o štěstí, že si model, který chceš, i vyzkoušíš....mazec no

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, moco napsal:

Bohužel, u Rolex ti ani jackpot nepomůže.... ale pozitivní je, že si je můžeš vyzkoušet, i když ve sportce nevyhraješ.

Ale za chvilku přijde doba, kdy i zkouška bude zpoplatněna 🙂 

Mají jen na vyzkoušení a dá se mluvit i o štěstí, že si model, který chceš, i vyzkoušíš....mazec no

Aha :( tak ještě že to včera nepadlo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, African napsal:

Držte si klobouky, zapněte telefony, Carollinum i Bechyně již brzy nebude stíhat :D

Rolex stopped exporting to Russia!!!

Jo, ale Číně by v tom případě museli exportovat stejný množství jako doposud, protože zazobaný Rusák si to koupí od nich. Sankce nesankce. Nedělám si iluze, že horních 10 tisíc v Moskvě si nekoupí např. luxusní sedačku za 15 tisíc euro neoficiální cestou. U hodinek to bude úplná brnkačka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
před 41 minutami, richiecerny napsal:

Tezko rici, ale tak za zkousku urcite clovek nic neda si myslim emoji56.pngemoji3.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Čekal jsem spíš někoho se zkušenostmi jako třeba, jo tak pokud už jsi tam třikrát nakupoval, tak to ti dají na klid 30% jako mě naposledy 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, richiecerny napsal:


emoji1.pngemoji1.png Tak jiste, chapu emoji28.png sam jsem zvedav, zda tam nejaky slevy vedou


Sent from my iPhone using Tapatalk

Koupil jsem již pár kousků u Bechyněho a žádnou slevu nedostal tak nevím, ale na pohádky nějak nevěřím.😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, African napsal:

Má vůbec smysl u Bechyně nebo Carollinu zkuošet nějakou slevu? Samozřejmě tím nemyslím Roulex 😆 Dělal jsem u obou už nějaké dva,tri nákupy, ale nechci prudit pokud to je bez šance....

Já u HB nakupoval například GO Panomaticlunar, hned na začátku jsem řekl, že mám zájem , ale že cena je  vysoká. Nakonec jsem usmlouval 11%. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...