Jump to content

Bechyně nebo Carollinum?

Recommended Posts

Zdravím,

chtěl bych se zeptat zdejších členů kteří již mají zkušenosti s koupí hodinek u našich AD, kterého a proč byste si zvolili raději? Jsou mezi nimi nějaké rozdíly? Např. přístup k zákazníkům? Jiná čekací doba na hodinky atd...

Díky za vaše komentáře

Čekací doby stejně šílený, rozdíly nulové. Je to hodně o tom na jaký personál narazíš.... Zajdi si do obou a vyber si kde je ti to příjemnější.

Edited by tkol

Vzhledem k tomu, že to tady ADčka prej čtou, tak jsem tady moc nechtěl přispívat, ale... Někdy loni v květnu jsem objednával u Bechyněho černé GMTčka (nikdy jsem tam dřív nic nebral), ty byly snad do dvou týdnů, tak jsem si říkal, že bomba, že očividně Bechyně nědělá rozdíly mezi VIP a novými zákazníky, jinak bych je takhle rychle nikdy nedostal.

Teď jsem u nich zapsaný mimo jiné od října na Yachtmastery a od listopadu na suby. Pokud bych se měl dívat na dobu dodání, jakou měl MMCorsair (a takovéto zprávy nejsou ojedinělé), tak už i to je pro mě zvláštní, ale budiž. Co mě ale udivuje nejvíc, je to, že mi stále nevolali kvůli těm Yachtům. Protože jsem debil, tak se z různých důvodů pořád nemůžu rozhodnout, jestli je vlastně chci nebo ne, takže jsem se už několikrát nechal zapsat v Carollinu. Konkrétně za tu dobu, co jsem zapsaný u Bechyněho, už třikrát a už třikrát mi volali, že je mají k dispozici. Vždycky maximálně za dva měsíce. Tady už mi ten rozdíl přijde nepochopitelný.

Tedy co se týče Carollina - tam vždy naprosto profesionální a transparentní přístup, trpělivost s všetečnými a opakovanými dotazy, nemůžu na ně říct křivé slovo. Z Bechyněho takový pocit nemám, zejména tedy kvůli těm yachtům. Samozřejmě beru v úvahu, že tam čistě teoreticky opravdu může být zapsaných o tolik lidí víc, ale ten rozdíl je fakt až neuvěřitelný. A potvrzuju, že je to u Bechyněho o náhodě - jeden zaměstnanec tě nechce zapsat na nic bez osobní návštěvy, druhý bez problémů na Daytony. 

před 18 hodinami, petr_cha napsal:

Rolex zacal se slevama? :-o)

Asi jsem byl slečně moc sympatický, no :-) Ptala se mě jestli to budou moje první Rolexky a já na to. Ano:-)

Mně právě rodina oznámila, že se jim hodinky nelíbí. První nelíbí se jim kovový tah, druhé design prej jak ze 70. let. Achjo

Je čas si najít novou rodinu.
  • 3 weeks later...

Nevím kam s tím tak to dám sem. Nesl jsem expy na servis tak jsem se stavil i do butiku. Příjemný rozhovor s členem servisního týmu + spoustu zajímavých informací :speak_cool:

https://www.facebook.com/carollinum.cz

Zastavte se na servisní dny tentokrát do butiku Carollinum. Budeme se na vás těšit od 8. do 12. června vždy od 10:00 do 18:00 hodin na adrese Pařížská 11. Nechte si zdarma zkontrolovat přesnost chodu či vodotěsnost.

• 2 months later...

Myslím, že tam rozdíly jsou. Bechyně zapisuje každého na všechno a opravdu nechtějí po telefonu zapsat na hodinky, pokud Vás neznají podle jména, ale když ví o koho jde, tak bez problému. Stejně tak mi přijde, že ty waiting listy relativně dodržují. Takže mate možnost si koupit skoro cokoliv, jen budete opravdu čekat. Kamarád tam koupil nový Pepsi asi po 1.5-2 let čekání a stejně tak černý Daytony. Ale koupil tam toho dost. V Carollinu už skoro rok waiting listy nevedou. Jednou mi zaměstnanec řekl, že mě nenapíšou na nic. Další pak, že mám poslat e-mail a bude to bráno jako orientační poptávka, kterou budou uspokojovat čistě podle jejich uvážení, takže asi budou mít šanci lidi, co tam utratili víc peněz. Já tam koupil 3 hodinky za 2 roky a prijde mi, že tam jsem úplný no name 😕