Přejít na obsah

Bechyně nebo Carollinum?


kill_em382

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 243
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 49 minutami, matejcaha napsal:

To je IMO realny. Ja jedny videl koncem roku i na prodejne. Rikali ti pri zapisovani nejakej timeframe? 

To je taky historka - mi volali, že je pro mě maj, já se málem rozbrečel, už je to tady, už je to tady, hurá, ....chtěl jste ty s šedivým ciferníkem, že? ...říkám nééé, s tím modrým - takže ty šedivý jsem odmítl, pak jsem furt o tom přemýšlel, jestli sem je neměl vzít, ale snad jsem udělal dobře. Přece nebudu brát to, co nechci. Když jsem tam byl po téhle taškařici někdy na začátku listopadu říkali taky, že by měly být rychleji, do konce roku 😉 Jasný, čekám, čekám, kontroluju telefon, čekám.......snad se jednou dočkám:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 hours ago, krajos said:

To je taky historka - mi volali, že je pro mě maj, já se málem rozbrečel, už je to tady, už je to tady, hurá, ....chtěl jste ty s šedivým ciferníkem, že? ...říkám nééé, s tím modrým - takže ty šedivý jsem odmítl, pak jsem furt o tom přemýšlel, jestli sem je neměl vzít, ale snad jsem udělal dobře. Přece nebudu brát to, co nechci. Když jsem tam byl po téhle taškařici někdy na začátku listopadu říkali taky, že by měly být rychleji, do konce roku 😉 Jasný, čekám, čekám, kontroluju telefon, čekám.......snad se jednou dočkám:-)

Been there. Já takhle jel pro OP a vyklubaly se z toho DJ. Tak jsme alespoň mile popovídali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně se zapište do vejting listu, jak jsem to udělal na Dejtony já. Po třech letech sedice ve městě u kávy, mi volala paní, ať si přijedu na Pařižskou. Po těch letech se mi ale změnila  hodinkova preference. Tak jsem tedy udělal radost tady někomu z Chmg. A život nekončí.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Hudson10 napsal:

Bylo to cca 2 roky čekani na Dejtony od zapsani na vejtinglistu a zavolali mi z Pařížské asi před 3 roky.. 

Takže rok 2016 ? To byla ta doba, kdy EXPII ležely smutně ve vytrínách a čeklaly na slevu, Milgauss se neprodával a Suby jsi při platbě v hotovosti odnášel taky levněji. Byt 3+1 v Praze stál to, co dnes 1+KK v Bruntále :D Jo to byly krásný roky :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 8 hodinami, krajos napsal:

tak rolex měl v Pařížský kliku - ukrajinštví/ruský lupiči si ho nevybrali, protože v něm nic není.........

Keby sa pod hrozbou použitia zbrane nechali u nich zapísať na začiatok kúzelného zoznamu, mohli mať vyšší zisk 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pátek jsem byl v Brně, Bechyně… moc fajn jednání, něco měli na prodejně, takže jsem mohl zkusit, mrknout a popřemýšlet co dál. :) 
 

GMTM2 v pepsi top! Jinak moje první větší zkušenost s Rolex. Ze zpracování, tahů, jubilee jsem si sedl na prdel – a to sedím.. :D 

 

dokonce i moje manželka, která už několik let nosí jenom chytré hodinky by si vybrala!
 

samozřejmě nejsou schopni říct k žádnému modelu, jaká je konkrétní čekací lhůta, ale člověk se zapsat může. 

286CEB31-F8F7-4B89-A065-CDDE1605F25E.jpeg

FD8A576A-7DEF-4424-8A45-65E58428385F.jpeg

D86E3C82-5D2D-42EF-8566-799E9BF195C5.jpeg

7607FC56-9FC8-48EB-A00A-1A0DC14DA58D.jpeg

774D8ACB-D1A9-4246-8CD7-0B002E93DDE9.jpeg

50ADC988-A9EB-4B2D-A1C4-19A76C52955D.jpeg

863C74BC-FE60-474D-A6BE-CD651F4DCF2F.jpeg

DEE0CD55-47BE-48DD-ADF3-75307A7DFFF9.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...