Přejít na obsah

Liška


Doporučené příspěvky

Bandimu bych věřil, už kvůli avataru.

Edit: A kdybys nevěděl, kam ji odvézt, Afričan má za plotem na konci pozemku prudkej zalesněnej sráz, tam jí bude dobře. Vlasta vítal i výskyt vlků, z lišky bude nadšenej :)

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, busdriver napsal:

Ty kolousci s tema krasnyma ocickama a ceniskama premnozeny nejsou? Prirozeny predatory srnomr.i vystrilej jako skodnou a navic to prikrmujou jak nablby. Co pak s tema krasnyma stromeckama listnatyma, ktery nerostou protoze je ty krasny kolousci vozerou? 

Já myslel, že jsem to napsal pochopitelné jako ironickou nadsázku...jestli ne, tak se omlouvám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za tipy. Ubližovat bych tomu zvířeti nechtěl (byť nestřílím úplně špatně) ale investovat do pastí a plašičů nebudu. Zatím jsem ji od umístění našich smradlavých hadrů neviděl, noru jsem jí zatarasil (doufám, že nezůstala uvnitř:lol2: Zahradu obýváme v téhle době houmofisové  a nucených prázdnin opravdu hodně. Tak doufám, že je zpruzená dostatečně a odtáhla do klidnější části krajského města. Jinak měli jsme tu v zahradě ledacos, králíky, bažanty, srny... ale tohle bylo zkrátka moc. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...