Přejít na obsah

Tak vás asi zase pobavím, jak Kubson říká grrrc....


Návštěvník

Doporučené příspěvky

Já se asi zamiloval. ZRC Grand Fonds 300 1964 French Navy Reissue. Jen se bóójim je kupovat podle obrázku. Bizár to bude, na velikost 40,5 mm 24 řemen taky slušná kravina. Možná ETA spíš Selita. 50 papírů.... nic blbějšího nejde vymyslet.  Ale jsou pro mě něčím tak žádoucí, že je asi koupím. Jakmile uvidíte v prodeji Marathony SAR a Helberg CH6 bronzovky, víte, že je zle.  Teď se utápím ve vnitřním rozbroji a vím, že mám na rozhodnutí měsíc.

 

 

ZRCGF300-3.jpg

ZRCGF300-2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, villain83 napsal:

Tyhle ZRC jsou super, vim, ze se do toho montoval Crepas, ale vubec jsem netusil, ze ZRC jakozto hodinarska firma (opet) zije... 

Nebyla korunka puvodne nahore?

Je to takhle pořád.  Crepas dělal L´Ocean, 2 roky předtím, než ZRC vstaly z mrtvých, takže nefejkovali úplně 

 

ZRC-Polar-Expedition-3.thumb.jpg.f3b37da92745126fdefe002a3c29ec1a.jpgZRC-Polar-Expedition-4.jpg.2d1659030b58637d2585fd52f201a422.jpg

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, bandicoot napsal:

Mně by na tom vadil ten nástavec dole, s vykouslým řemenem by to bylo výrazně lepší.

 čoveče já nevím. To byl byl zase jen originál s nějakým kovovým bazmekem uvnitř, to bych při své promiskuitě nechtěl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Dokusan napsal:

Podobnej, byť výrazně osklivejsi bizar dělali v Timefactors. Kdysi jsem nad tím přemýšlel 

 

stale ich robi, ale uz v automatike ;)

https://www.timefactors.com/smithsprs40auto.htm

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nádherná klasika. A reinkarnace se skvěle povedla. Těžká věc, kupovat je bez vyzkoušení na ruce. Ale kdyby to bylo tak špatný, proč by to tak dělali? Líbí se mi ten nápad s ochranou proti nezašroubované korunce. A dobře, že výkus nemá řemen. Zaprvé by to až tak nefungovalo a zadruhé žádná výměna řemene. Já bych je vzal stejně na tahu. No a cena...víme jak to je, ber, nebo nech bejt. Ale bral bych je jen jako hodinky na dlouhou dobu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokukuju po nich už dlouho, a přesně jako Bandiho i mě drží zpátky ta koncovka spodní části řemenu. Jejich tah bych asi nosit nedokázal, na mě ukrutný retro. Na řemeni nebo ještě líp gumě/tropicu by se mi líbily strašně moc, ale komplikuje to ta korunka. A s koncovkou se mi to už nelíbí. Pouzdro je naprosto rovný, takže velký pohodlíčko bych nečekal, ale praktickou zkušenost nemám.

Edit: jo a dělaj teď i bronzo s modrým cifrem.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na druhou stranu na plochý pouzdro s širokým řemenem je málokterej člen chronomagu vic připravenej než Ty :) jestli jsi neměl problém s B&R , tak tohle by z hlediska pohodlí nemělo být o nic horší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...