Jump to content

Tak vás asi zase pobavím, jak Kubson říká grrrc....

Recommended Posts

Tohle jsou přesně ty hodinky, kvůli kterým se dávají i cizí chronolidi do řeči.  Ten 24 řemen je brutál, na duhou stranu s 20/16 řemenem by ty hodinky vypadaly fakt divně. Osobně bych je asi nebral (cena), ale upřimně musím říci, že to jsou po delší době kousky, co ve mně vyvolaly emoce (kladné). 

Jsou výborný, dostatečně zajímavý a jiný. V ceně kolem 50 je ETA/Sellita úplně normální. Pokud je chceš na dlouho, nebo tě nebude mrzet ztráta při prodeji, tak směle do toho, ruku na to máš.

Jednou, asi před deseti léty, mně Slunečník volal, to sem byl zrovna na motorce v Přelouči u pumpy, a ptal se mě, jestli si má koupit hodinky zn. Volna (nebo možná né Volna ale píčovina to byla stejná).  Mu řikám: A seš debil tyvole?

Vidím tady teda jistej pokrok ale zas nic moc.

Edited by Zmizík

• 2 weeks later...

Tak nakonec s těžkým srdcem házím flintu do žita.  Já mám uherák, sice 18 cm, ale uherák jak jak z udírny vytaženej.  A ony mají 49 mm na délku + ten bazmek na řemen.  Pro představu, jak na mně vypadají Seiko SLA031J, které jsou o jeden mm kratší. Už je to hraniční bez toho bazmeku. 

IMG_9403.jpeg

Ježíšmarjá, to je škoda, já se tak těšil :) Ale rozhodl ses správně, asi by to byl fakt průšvih.

Salthory jsou každopádně taky mimo mainstream :)