Přejít na obsah

Hodinky do 3000 kč :-))


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 56
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Já to znám, první pětečky jsem kupoval za 2k nové a to bylo v době, kdy mi to připadlo jako dost peněz za hodinky ;o)
Byl jsem přesvědčený, ze to jsou ty nafurt a vydrželo mi to asi čtvrt roku, kdy už jsem opravdu musel přestat přehlížet to, že mi jsou holt malé na zápěstí 22 cm
a že u nich holt nezůstane.

Ty SKX - jestli jsi o nich přesvědčený, tak přece nejsou natolik mimo dosah, abys kupoval něco místo toho a pak to se ztrátou prodával.
Naopak když koupíš SKX s historií, krabičkou, papírama a v dobrém stavu, tak si hodnotu podrží, i kdybys později šel dál.

A jak se tu chvíli rozhlížím, tak mi hodinky koupené z druhé ruky odsud z Fóra už nepřijdou jako od cizího,
(na Aukru atd bych se trochu štítil, ale tady už mi to nepřijde) a když je to z dobrých rukou,
tak to cice nemá to kouzlo otvírání nové krabičky a sundávání fólií a nejsi ten první, co je bere do rukou (po japonském robotovi),
ale má to příběh a jsou zas otestované a schválené k běžnému používání. A ten šok z prvního škrábnutí už utrpěl tvůj předchůdce, to je taky velká výhoda...

Moje manželka má pro mne slabost, ale šetřím její city a výdaje za hodinky otevřeně nesděluji (ani s každým přírůstkam se nechodím pochlubit).
Ona to asi stejně tuší, ale taky se bojí zeptat ;o)

Tak dobrou ruku při výběru ;o)

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se ti líbí skx, tak došetři a běž do nich :) Sám je mám a můžu je doporučit. Kupoval sem je na creationwatches a předpokládám že je tam seženeš. Jak tu již někdo zmiňoval, je nutné k ceně ještě připočíst clo+dph, ale třeba ti je na celnici nechytnou, bohužel ty moje chytli. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, hlavně se nenechej přesvědčit do nějakého kompromisu, (a to SKX není) - chvilku se nadchneš, jaká nádhera a za jaké peníze... Ale on červík v mozku hlodá a hlodá.

Až budeš mít to, co chceš, tak si jako otloukánky můžeš pořídit cokoli, pak už to nebude náhradní řešení.
Taky bych si užil trochu té LeGrandy, ale nějak už mi to nestojí za to - jsou krásné a všecko, ale já chci k hodinkám i příběh a sounáležitost s klanem ;o)
Ne že by šlo o to, co chci já - ale už jsem udělal dost pokusů s výsledkem "tudy ne, přátelé" - a to jsem tady dostal i pár upozornění, že něco nebude fungovat a ono fakt...


 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, pjanek napsal:

Problem je, ze to ma kazdej jinak a i kdyz si koupis vysneny kousek, tak budes pravdepodobne zkouset dal. Takze vlastne neni kam spechat.

Jestli Darcerapa hodinky chytnou, tak věřím tomu, že bude chtít zkusit i něco jiného. Ale když koupí slušné hodinky teď, tak má dobrý startovací kousek a slušné hodinky na každodenní nošení. I kdyby to byl jeho poslední kousek co koupil, tak tyto co dostane od ženy mu určitě zůstanou. 

Za mě jednoznačně vítězí něco ocelového, 30 let máš jen jednou a těžko říct jak plast na hodinkách bude vypadat za 5,10 let.. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak moc všem děkuji za rady, každopádně zase mi do oka padly i ty Orienty Kamasu. Chci se vás zeptat na n ázor na tenhle kousek? Strašně mi připomínají Omegy Seamastery a ten jejich design je supr. Jinak nevím jak s voděodolností dost mě zarazilo že třeba ty 5tky od Seika nejsou doporučený na plavání v moři... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...