Přejít na obsah

Hodinky do 3000 kč :-))


Doporučené příspěvky

Ahojte vím že mě asi ukamenujete můj sen je mít jednou Seika Skx007. Nicméně mám aktuálně budget od manželky na 30 cátku pouhé 3 tisíce dá se něco solidního v této hladině vybrat? 2-3 tis kč. 

Moje tipy směřují na G shocky. Popřípadě se mi strašně líbí diver verze všech hodinek takže Casio Divers jsou velikým favoritem. Díky za případné tipy pokud se teda něco dá vybrat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 56
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Ahoj, jestli je možnost schovat si peníze a přišetřit, tak to udělej. Měl jsem to cca 2 rokama podobně, hrozně mě lákali SKX, prodal jsem Vratislavi a koupil SKX. Nelituji, SKX mam denně na ruce a dělají pořád radost. 

Na G shocky musíš mít ruku, já vlastním G-Shock GA-110 a na moji 17,5-18 cm ruku je to moc. Nejsou  pro mě pohodlné (né na každodenní nošení), dnes, radši sáhnu po F91W než po g-shockách, ale záleží na preferencích. 

Možná přihlédni i na tvůj styl oblékaní, postavu. Pokud měříš 2 metry a  maš větší zápěstí, g-shocku bych se nebál, vydrží opravdu všechno. Pokud jsi spíš casual, volil bych nošené orienty, MDV nebo klidně jiné divery od casia. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No chlapi díky moc měřím 187 a vážím 105 takže jsem celkem kus chlapa :D Živím se z části jako svatební fotograf takže spíše na svatby bych to brával atd. Asi se naseru a půjdu do toho seika. Ale nové už koupit nejdou nebo jo? Googlil jsem a moc jsem toho nenašel. Líbí se mě ty skx007

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dercerap: Já mám už skoro 2 roky LRG Oddysea Mark II - psal jsem tu o nich i jednu mini recenzi. Jsou to pěkný hodinky se super lumi. Používám je jako tool watche, ale přesto na nich není ani vlásečnice - nechápu. Nicméně jsou nepřesné. Zpočátku dělaly 20s denně, pak jim asi neprospěla sauna a MTB, takže jsem teď cca na +1 min denně. Chystám se je nechat seřídit u hodináře. Zkoušel jsem psát výrobci, zda jsou schopni to vyřešit v rámci záruky, ale bez odpovědi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, pjanek napsal:

dercerap: Já mám už skoro 2 roky LRG Oddysea Mark II - psal jsem tu o nich i jednu mini recenzi. Jsou to pěkný hodinky se super lumi. Používám je jako tool watche, ale přesto na nich není ani vlásečnice - nechápu. Nicméně jsou nepřesné. Zpočátku dělaly 20s denně, pak jim asi neprospěla sauna a MTB, takže jsem teď cca na +1 min denně. Chystám se je nechat seřídit u hodináře. Zkoušel jsem psát výrobci, zda jsou schopni to vyřešit v rámci záruky, ale bez odpovědi. 

Myslíš že bys měl po ruce odkaz na tu mini recenzi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

můžu doporučit např. G-Shock GW-M5610, které se ani v budoucnu doma neztratí vedle podstatně dražších kousků, třeba jako pracovní tooly na zahradu .... :-)

https://www.helveti.cz/casio-gw-m5610-1

Jako člen zdejšího fora se určitě na ceně bližší tvému stropu s Jirkou dohodneš.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, pjanek napsal:

Seiko 5, nějaký Orient, Richard LeGrand, Prim Sport nebo něco zde v inzerci..

 

před 38 minutami, darcerap napsal:

Tyjo do těch Richardu jsem se zamiloval !!!! Máte někdo zkušenosti jak jsou na tom?

Na Richarda se vy*er, akorát bys toho litoval, je to nějaký čínský sajrajt...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...