Přejít na obsah

Chrono24 - zkušenost


uhkrtek

Doporučené příspěvky

Asi jsem sám vůl ale pro jistotu se podělím o zkušenost. Takže můj první nákup na Chrono24. Vybrán "prověřený obchodník". Chtěl jsem koupit požité Brajtle. Nechal jsem si poslat výrobní číslo, které jsem poslal na zákaznické centrum Breitling aby mě ho prověřili. První odpověď byla že pro duplicitní ověření chtějí poslat kontakt na prodejce. Tak jsem jim ho poslal a pak už se ani po mých četných urgencích nic nedělo. Bral jsem to jako že je to tedy ok. (přece by mě upozornili a nenechali koupit nějakou čórku) Hodinky přišly a já jsem hned letěl na lokální Autorizovaný servis Breitling aby mě to prověřili. Když jsem na to čekal, něco si tam pořád šuškali a nakonec přišli policajti. Takže brajtle samozřejmě kradené. Musím uznat že policajti byli docela rozumní a pochopili mou situaci. Po sléze i pan hodinář pochopil že nejsem zloděj a že jsem udělal maximum pro to abych ty hodinky ověřil. Výsledek: Nechali si hodinky že se budou posílat na centrálu. Při komunikaci s Chrono24 mě připadalo že se hodně snaží abych získal hodinky zpět a poslal je zpátky prodejci. Nakonec po předložení několika důkazů jako je protokol od francouzké policie o krádeži a různých oficiálních vyjádření z Breitlingu mě vrátli zpět peníze. Ponaučení? No já vím že jste mě to tady všichni říkali ale na druhou stranu jsem udělal hodně pro to abych tomu zabránil. Každopádně asi se to na Chronu24 nestává často. Chrono24 chválím že po předložení důkazů mě peníze vrátili.

Upraveno uživatelem uhkrtek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 43
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No příjemné to opravdu nebylo ale musím pochválit že policajti byli v pohodě i pan hodinář. Na druhou stranu bylo vidět že se to často nestává a nemají s tím zkušenosti. Spoustu času jsem tam strávil jen pro to, že nevěděli jak to mají řešit. Neustále někam volali, jak se mají zachovat atd. Asi ale bylo vidět že nejsem čórkař. Chrono24 chtělo opravdu nesmyslné věci jako podací lístek že se posílal balík do breitlingu atd. Viděl jsem že hodináře to už obtěžuje ale jen s jeho součinností jsem se mohl domoci všech důkazů. Celou tu dobu jsem si říkal: "Mám já tohle za potřebí," Když jsme to vše dopinkali až do zdárného konce tak mě hodinář udělal nabídku na funglovky a jako bolestné tam dal dobrou slevu, takže jsem podlehl a koupil si funglovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, uhkrtek napsal:

No příjemné to opravdu nebylo ale musím pochválit že policajti byli v pohodě i pan hodinář. Na druhou stranu bylo vidět že se to často nestává a nemají s tím zkušenosti. Spoustu času jsem tam strávil jen pro to, že nevěděli jak to mají řešit. Neustále někam volali, jak se mají zachovat atd. Asi ale bylo vidět že nejsem čórkař. Chrono24 chtělo opravdu nesmyslné věci jako podací lístek že se posílal balík do breitlingu atd. Viděl jsem že hodináře to už obtěžuje ale jen s jeho součinností jsem se mohl domoci všech důkazů. Celou tu dobu jsem si říkal: "Mám já tohle za potřebí," Když jsme to vše dopinkali až do zdárného konce tak mě hodinář udělal nabídku na funglovky a jako bolestné tam dal dobrou slevu, takže jsem podlehl a koupil si funglovky.

Tak to je fakt smůla, poté co tě obrali na chrono24, tě pod záminkou slevy ještě obral místní hodinář ;-)

Jaký Breitle jsi bral?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Exiztence napsal:

Já se přiznám že mě by to začalo smrdět v moment co by Breitling chtěl kontakt na prodejce pro "duplicitní ověření", ale jsem rád že to dobře dopadlo. Ze zvědavosti, byly s papíry ?

To máš samozřejmě pravdu. Měl jsem počkat. Jenže jsme netrpělivý kkt a oni nereagovali. Já jsme je moc chtěl a taky jsem si říkal že přece ten "prověřený prodejce" není debil aby mě posílal čórky když věděl že moje první cesta bude na AD Breitling.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Tomáš Elsnic napsal:

Jsem rád že to dopadlo dobře,a nakonec máš nový.Ale taky by mě zajímalo zda to bylo s dokladama nebo bez papírů.Pokud s papírama tak dobrej čórkař.Ja když nakupuji na chrono tak raději s papíry.

Hodinky byly z roku 2006 tudíž mě nepřišlo divné že nejsou doklady. Byly s originální papírovou a koženou krabičkou. Ještě bych doplnil že hodinky ve vnitř byly OK ale měly víčko z hodinek které byly hlášeny jako kradené. Prostě jsem je nechtěl ani kdyby to víčko tam nějak vyměnili jako náhradní díl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, uhkrtek napsal:

Hodinky byly z roku 2006 tudíž mě nepřišlo divné že nejsou doklady. Byly s originální papírovou a koženou krabičkou. Ještě bych doplnil že hodinky ve vnitř byly OK ale měly víčko z hodinek které byly hlášeny jako kradené. Prostě jsem je nechtěl ani kdyby to víčko tam nějak vyměnili jako náhradní díl.

Tak to se s nima čachrovalo asi dost.Udělal jsi dobře taky bych je nechtěl😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akože ja zas nechcem veľmi poučovať keďže sa tu pohybujem asi len cca. rok ale kupovať hodinky r.v. 2006 bez papierov je trochu riskantné... Môj mentor mi povedal že bez papierov radšej teda nie... A moja skúsenosť s chrono24... Cenu som s verified seller dohadoval asi týždeň ale zrazil som 400€ za jazdené rolády... S papiermi aj krabicou... A za 48 hodín boli doma... Všetko v poriadku a preverené....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Já to Chrono nezatracuji. Ke mě se postavili dobře. Jen to chce vždy zanést hodinky k AD a obětovat nějaký peníz na ověření. Když to bude čórka nebo fejk tak to AD sice zabaví ale vystaví potvrzení pro Chrono  a ti Vám prachy v depozitu vrátí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahoj, chtěl bych se s vámi podělit o svou pozitivní zkušenost s Chrono24. Nedávno jsem si koupil jedny Omegy r. v. 2006, právě přes Chrono24. Hodinky byly s orig. krabicí, bez papírů a na webu hodně detailních fotek. Prodejce z Itálie, který provozuje kamennou prodejnu v centru Bologne. Měl přes 60 pozitivních referencí z celé Evropy. Na mé dotazy odpověděl vždy během pár minut. Docílil jsem i zajímavou slevu. Po zaplacení dorazil balík za tři dny. Vše bez problémů, hodinky jako nové. Pochybuji, že jsou kradené - v Itálii chtějí kopii ID při prodeji a nákupu secondhandů. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupoval jsem teď taky 3 kusy a spokojenost. Všiml jsem si, ze poslední dobou docela funguje tlačítko “navrhnout cenu” 🙂 Asi krize. Na Eterny Kontiki, které tam ležely hodně dlouho jsem navrh cenu o 8 litru nižší a prodejce souhlasil, takže to bylo dost dobrý 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Frantik napsal:

Kupoval jsem teď taky 3 kusy a spokojenost. Všiml jsem si, ze poslední dobou docela funguje tlačítko “navrhnout cenu” 🙂 Asi krize. Na Eterny Kontiki, které tam ležely hodně dlouho jsem navrh cenu o 8 litru nižší a prodejce souhlasil, takže to bylo dost dobrý 🙂

To bys mi konecne mohl jednou zaplatit pivo a drozku 😜

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...