Přejít na obsah

Chrono24 - zkušenost


uhkrtek

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • Odpovědi 43
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 4 týdnech...
  • po 3 týdnech...

V tomhle je CH24 ok, uvědomujou si, jak velký peníze si z transakcí účtujou a snaží se tomu úměrně vyvážit i služby.

Já tam prodal dvoje hodinky a vždy vše ok, bezpečné a jednou když byla potřeba konzultace (jak je to se clem když posílám hodinky do USA), bezproblému dostupná asistence na lince. Ten osobní přístup narozdíl od automatů Amazonu, Ebay atd. je ok.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Ahoj. Já jsem kupoval. Problém jsem měl s platbou, zkusil jsem dvě karty a ani jedna přes systém ch24 neprošla, netuším proč. Nakonec jsem hodinky koupil přímo u japonského prodejce na jeho eshopu. Tam s toutéž kartou problém nebyl. S ch24 jsem si vysvětlil že neberu přes ně, ale rovnou od prodejce. Proč byl problém s kartou jsme nevyzjistili. S dopravou žádný problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, nickolas napsal:

Ahoj. Já jsem kupoval. Problém jsem měl s platbou, zkusil jsem dvě karty a ani jedna přes systém ch24 neprošla, netuším proč. Nakonec jsem hodinky koupil přímo u japonského prodejce na jeho eshopu. Tam s toutéž kartou problém nebyl. S ch24 jsem si vysvětlil že neberu přes ně, ale rovnou od prodejce. Proč byl problém s kartou jsme nevyzjistili. S dopravou žádný problém.

@nickolas A jak to bylo s proclením a případným DPH? To se nějak platí, nebo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořád by měla platit zóna volného obchodu mezi EU a Japonskemm, takže by se doplácelo jen DPH a celní poplatky dle dovozce..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://forum.chronomag.cz/topic/11616-jak-je-to-s-placením-cla-a-dph-při-dovozu-hodinek/page/41/

Všechno podstatné je ve vlákně... Clo prakticky nula, DPH normálně 21%, poplatek za vyřízení dle dopravce +/- 700,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teď kupoval Seiko tuňáky Antarctica od soukromého prodejce z Hong Kongu. Šlo to přes úschovu. Jakmile došly, prohlédl jsem si je a potvrdil doručení. V tom momentu Ch24 odeslalo peníze z depozitu prodejci. Vše přesně dle popisu, neměly být nové, ale nenošené. Došly ještě na fóliích, zkrátka jak bylo uvedeno. Super obchod. Platba samozřejmě DPH, clo, poplatek ČP za proclení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. CHcel by som poprosiť o radu od niekoho kto PREDAVAL cez Chrono24.

Pri vkladaní inzerátu majú uvedené že bude platný na 3 mesiace. A že za tu dobu nemôžu byť hodinky predané iným spôsobom. 

Čo by sa stalo ak by som si to náhodou rozmyslel po mesiaci a nechcel ich predať alebo predsa ich predal niekomu známemu inou cestou? Viem ten inzerát skôr ako za 3 mesiace stiahnuť, resp. platí sa potom nejaká "pokuta" chronu? Mal s tým niekto skúsenosť? 

Vopred ďakujem za odpovede :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Tomix napsal:

Ahoj. CHcel by som poprosiť o radu od niekoho kto PREDAVAL cez Chrono24.

Pri vkladaní inzerátu majú uvedené že bude platný na 3 mesiace. A že za tu dobu nemôžu byť hodinky predané iným spôsobom. 

Čo by sa stalo ak by som si to náhodou rozmyslel po mesiaci a nechcel ich predať alebo predsa ich predal niekomu známemu inou cestou? Viem ten inzerát skôr ako za 3 mesiace stiahnuť, resp. platí sa potom nejaká "pokuta" chronu? Mal s tým niekto skúsenosť? 

Vopred ďakujem za odpovede :) 

Inzerát můžeš během těch 3m stáhnout, pokuta se neplatí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím dobrá zkušenost jedny hodinky od soukromého prodejce a jedny od profesionálního,v obou případech perfektní komunikace,kupováno vždy z euro zóny.

Jedna doprava DHL expres ta byla perfektní.

Druhá doprava Fedex a ta nic moc až když jsem získal kontakt na řidiče tak pak OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Dneska celý den čekám za oknem jak důchodce a pak mi píše UPS že balík nemůže být doručen, protože odesílatel zapomněl uvést číslo popisné, a telefon 😁 Nevím, jestli prodejce dostane kladné hodnocení 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...