Přejít na obsah

Rado Captain Cook


Doporučené příspěvky

Tímto "pochlubením" bych rád poděkoval všem zde na foru, kteří mi pomohli při výběru nových diverů. :) Děkuji všem za rady, názory a vytvoření pořádného vlákna jen na rozhodnutí, které ze dvou hodinek vybrat :D nakonec u mě zvítězilo Rado Captain Cook, a první dojmy jsou zatím úžasné.

Přikládám pár rychlých fotek :) 

 

 

 

IMG_4738.jpg

IMG_4700.jpg

IMG_4701.jpg

Upraveno uživatelem watchboy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, velmi dobře jsi vybral.

Teď jen taková perlička - včera jsem se byl podívat na ty zelené, chtěl jsem si je zkusit a neprotáhnul jsem je přes ruku? Normálně nová hodinka v plné délce ... Takže trochu zklamání, paní jen nevěřícně koukala :D ... já spíš nepříjemně překvapen. Ale ta zelená je super. Jsou mi prostě souzeny pětačtyřicítky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, díky :D

Největší díky při jejich výběru patří zřejmě tobě, jelikož jsi mi ukázal hlavní důvody proč se rozhodnout pro tyhle :D a snad mi tahle hodinka bude sloužit dobře :) 

Já to mám zase naopak, na mě je plnotučných 45mm prostě, moc velké, tak se musím spokojit s "podprůměrným" 42 :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

100mikro: Není zač, když můžu rád pomůžu :)

Vit: Díky, díky :) Cook se jmenují podle mořeplavce Jamese Cooka a jelikož to byl jeden z nejvýznamnějších mořeplavců a objevitelů 18.století, tak podle něho pojmenovali tyto hodiny, zřejmě proto, že jsou to divery :D víc bohužel nevím 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, watchboy napsal:

Vit: Díky, díky :) Cook se jmenují podle mořeplavce Jamese Cooka a jelikož to byl jeden z nejvýznamnějších mořeplavců a objevitelů 18.století, tak podle něho pojmenovali tyto hodiny, zřejmě proto, že jsou to divery :D víc bohužel nevím 

Cooka znám, knihy o něm jsem jako kluk hltal. Myslel jsem, že jsou s ním hodinky něčím spojené (datem vydání edice, ....).

Jak vypadá dýnko?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji všem, snad budou sloužit dlouho (třeba to budou i definitivní divery) :D 

Vít: Když jsem hledal proč se vlastně jmenují podle Cooka, tak jsem vlastně nic moc nenašel, jen spoustu řečí jak to byl skvělej mořeplavec a že je čest pojmenovat po něm hodinky bla bla bla, ale proč je tak pojmenovali, jestli je něco spojuje třeba datum nebo něco nevím. Podle mě si ho jen vybrali jako známou osobnost která se tématicky hodí k diverům :D to je ale jen můj názor, jestli někdo ví víc, budu rád za informaci :) 

Na dýnku jsou klasičtí "Rado konící", přikládám fotku. 

1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel, zase nás postihlo každoroční zdražování: Omega seamaster z 129k na 140k, Tudor 58 black bay z 90k na 93k a i tyhle Rado Cooky zdražili z 46 800 na 50 700.

Já jsem je sice naštěstí stihnul koupit jen pár dní předtím než je zdražili, ale tohle neustálé zdražování mě už taky pěkně štve...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...