Přejít na obsah

DIVERy do 8000 kč


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 260
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ahoj, zkusím poradit. Já měl Seiko SKX celkem třikrát, z toho 1 × 007 a 2 x 009. Ani jednou mě nenadchly a vždy jsem je po týdnu prodal. Prostě mě nesedly na ruku, přišli mi takové nevyvážené. Pak jsem tady náhodou objevil Lorier Hydra a ty sednou, jak prdel na hrnec, jak se říká. Oproti SKX o několik levelu výše. Zkus na ně mrknout. Jsou to naprosté univerzály a nemám potřebu jiných  hodinek. Krátké shrnutí 39 mm, výška 13 mm, plastové vypoukle sklo, wr 200 m, seiko nh35 strojek, sroubovaci korunka, oproti SKX jde nádherně lehce.

Lorier-Hydra-7.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, crouch14 napsal:

Ahoj, zkusím poradit. Já měl Seiko SKX celkem třikrát, z toho 1 × 007 a 2 x 009. Ani jednou mě nenadchly a vždy jsem je po týdnu prodal. Prostě mě nesedly na ruku, přišli mi takové nevyvážené. Pak jsem tady náhodou objevil Lorier Hydra a ty sednou, jak prdel na hrnec, jak se říká. Oproti SKX o několik levelu výše. Zkus na ně mrknout. Jsou to naprosté univerzály a nemám potřebu jiných  hodinek. Krátké shrnutí 39 mm, výška 13 mm, plastové vypoukle sklo, wr 200 m, seiko nh35 strojek, sroubovaci korunka, oproti SKX jde nádherně lehce.

Lorier-Hydra-7.jpg

NAPROSTO LUXUSNÍ! ale 2 problémy jeden že stojej 400 dolaru + pošta a clo takže vysoce přes rozpočet a druhý že nejsou ani skladem :( Jinak fakt úžasný tip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Harwey napsal:

este pozri Undone, ale neviem ci su do 8

WOW 3X WOW! asi do nich možná půjdu byjdou na nějakou 7mičku plus pošta a clo s anglie. Nevíte na kolik by to mohlo vyjít? Vypadají nádherně!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Undone,  jsem také koukal a moc mne oslovily ale..jak jsem četl specifikaci tak mají plastové sklíčko? a to bych nepřekousnul, a pokud se nepletu (případně prosím o opravu), tak Undone je značka co sídlí v Hong Kongu, a posílají přes HK poštu. Tak, že bude následovat čekání CLO + poplatek za vyřízení u ČP + DPH.

https://www.undone.com/uk/page/shipping-and-returns

A pokud se podívam že cena je cca. 306 Eur?? podle značky u ceny a to je cca. přes 8 000Kč + vše ostatní. A za hodinky sice moc hezké, a je možné si je i na stránkách upravit (luneta, barva datumovky..) ale pořád to budou hodinky s plastovým sklíčkem, a základním i když celkem slušným strojkem od Seiko...  a dát za ně cca. 10 000Kč a bez záruky v ČR 

Mne to přijde hodně...ale je to jen můj názor. A to už bych se opravdu podíval na nabídku, zde "nenávidených" Steinhart potápek SWISS ETA, servis a záruka v ČR a nové v cenně Undo (a použitých nemluvim:-) ale i ty Steinhart se ti musí líbit:-) případně na něco od Seiko apod.

 

Upraveno uživatelem A10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, A10 napsal:

Na Undone,  jsem také koukal a moc mne oslovily ale..jak jsem četl specifikaci tak mají plastové sklíčko? a to bych nepřekousnul, a pokud se nepletu (případně prosím o opravu), tak Undone je značka co sídlí v Hong Kongu, a posílají přes HK poštu. Tak, že bude následovat čekání CLO + poplatek za vyřízení u ČP + DPH.

https://www.undone.com/uk/page/shipping-and-returns

A pokud se podívam že cena je cca. 306 Eur?? podle značky u ceny a to je cca. přes 8 000Kč + vše ostatní. A za hodinky sice moc hezké, a je možné si je i na stránkách upravit (luneta, barva datumovky..) ale pořád to budou hodinky s plastovým sklíčkem, a základním i když celkem slušným strojkem od Seiko...  a dát za ně cca. 10 000Kč a bez záruky v ČR 

Mne to přijde hodně...ale je to jen můj názor. A to už bych se opravdu podíval na nabídku, zde "nenávidených" Steinhart potápek SWISS ETA, servis a záruka v ČR a nové v cenně Undo (a použitých nemluvim:-) ale i ty Steinhart se ti musí líbit:-) případně na něco od Seiko apod.

 

S tím naprostý souhlas to sklíčko mě dostalo...Steinharty nádherný ale za dvacku :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Steinhart tě vyjdou na 11k v 39mm verzi a na 10k v 42mm verzi, o použitých nemluvě, ty tě vyjdou tak na 7k podle stavu. Sám je mám a byly to moje první hodinky, doteď je nosím např. na dovolených, v lese apod. a stále jsem s nimi maximálně spokojen ikdyž normálně nosím hodinky x krát dražší. Jak už jsem psal hodinky jsou to vážně skvělé na tu cenu až neuvěřitelně.

Velkou nevýhodou je ale fakt že značka Steinhart je u spousty lidí vyloženě extrémně neoblíbená, a spousta lidí tě může brát jako toho kdo kupuje fejky (rozuměj homage).

Znám to z vlastní zkušenosti, když jsem před pár lety s hodinkami začínal ještě jako chudý student, tehdy mi bylo asi 20 let, tak jsem si právě jako první hodinky koupil Steinhart a setkal jsem se s s reakcí typu "To si snad děláš srandu že nosíš takovýhle hodinky, buď si kup normální Suby, nebo radši nenos nic." 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, to je pravda. Ale Steinhart nedělá jen opravdu okatý homage Rolex ale i modelů, které byla např. v roce 1970 vyrobeny pro Anglické námořnictvo. A myslím, že pokud je dáš na ruku kdo pozná, že předlohou byly Rolexky z 70let?? já nikoho takového neznám ve svém okolí.

Tento model se mi např. velmi líbí a budu si ho kupovat. Pro mne je důležité, že se mi líbí je to univerzál pro běžné nošení a je hezký na mnoha řemenech.. nemá datumovku (to jsem požadoval) a cena je přijatelná...

https://www.chronoshop.cz/steinhart-ocean-vintage-military?gclid=EAIaIQobChMI6pXHh9rY6QIV2obVCh1b9w_vEAQYBCABEgLfPPD_BwE

nijak samozřejmě nepodporuji fake hodinek apod., ale vždy se divím tomu že Steinhart je tady zatracován ale např. DAVOSA tady přežívá celkem v klidu:-)

https://www.helveti.cz/diving

Taky se mi moc líbí, že vznikají microbrandy co nabízejí moc pěkné hodinky apod. Ale když se podívám na cenu a co nabízejí, tak někdy je ta cena podle mne mimo...

Tahle věta, už tady byla pronesena mnohokrát.

Neřeš názor ostatních, pokud se ti hodinky líbí a splňují co od nich očekáváš KUP SI JE. A když, budeš mít radost při pohledu na svoje zápěstí...velmi rychle zapomeneš řeči ostatních.

A vždycky je můžeš prodat:-) a věř, že Steinhart aspoň určité modely se tady v prodeji dlouho neohřejí pokud mají slušnou cenu. Čím to asi bude..?:-) Že by ty hodinky skupovali odpůrci této značky, aby se nedostali do oběhu?:-) to asi ne..

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A10 plně souhlasím s tím co jsi napsal, mám úplně stejný názor. 

Ty hodinky jsou naprosto bezkonkurenční za tu cenu 10-11tisíc za super hodinky, které jsou vážně kvalitní, když to srovnám třeba s Davosa,Invicta a podobně, tak to je nebe a dudy, to se absolutně nedá srovnávat.

Co se týče microbrandů, tak máš opět naprostou pravdu, i já jsem moc rád že vznikají a často dělají zatraceně hezké hodinky, ale cena v poměru s výkonem je někdy opravdu dost mimo.

Ocean vintage military ti schvaluju, to jsou fakt povedený kukačky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Edit: Spinnaker Dumas jsou taky dobrá alternativa, ale bohužel velikost 44mm nesedne každému, je třeba mít fakt silné zápěstí aby to vypadalo dobře. Já mám zápěstí 20cm a už by na mě byly velké, ale pokud máš silnější zápěstí, tak do nich klidně jdi, chybu rozhodne neuděláš :)

Upraveno uživatelem watchboy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...