Přejít na obsah

DIVERy do 8000 kč


Doporučené příspěvky

Edit: Spinnaker Dumas jsou taky dobrá alternativa, ale bohužel velikost 44mm nesedne každému, je třeba mít fakt silné zápěstí aby to vypadalo dobře. Já mám zápěstí 20cm a už by na mě byly velké, ale pokud máš silnější zápěstí, tak do nich klidně jdi, chybu rozhodne neuděláš

Já mám zápěstí 18,5 a vůbec bych se toho nebálea36dbc9b5440d781b49b11044b3c0bb.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 260
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

@shewcza U Davosa máš svým způsobem rozhodně pravdu, ale cena je taky někde jinde, Steinhart tě vyjdě na 10k a Davosa Ternos alespoň na 20k takže je to 2x tak drahé. Já to myslel v poměru cena výkon. 

O L2L 48mm jsem nevěděl, dobrý postřeh, v tom případě do nich jdi, na ruce udělají rozhodně parádu :) navíc momentální cena z 10 a půl na 7 a půl je super. 

Upraveno uživatelem watchboy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@shewcza To bych zase úplně netvrdil, mě teda přijde lepší mít klasickou ETU 2824-2 než Miyotu (alespoň v tomhle případě)

@Juraj11 O tom L2L jsem nevěděl, sednou ti parádně :) 

Upraveno uživatelem watchboy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[mention=21215]shewcza[/mention] To bych zase úplně netvrdil, mě teda přijde lepší mít klasickou ETU 2824-2 než Miyotu (alespoň v tomhle případě)
[mention=4208]Juraj11[/mention] O tom L2L jsem nevěděl, sednou ti parádně  

Díky,stará fotka. Už je nemám,ale ještě před týdnem jsem je chtěl koupit znova
Vyhrálo ale velké B


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem se nechtěl pouštět do srovnávání kvality výroby např. Davosa vs. Steinhart apod. Jen šlo o ten pocit s konkrétních hodinek a politiky výrobce. Velmi často je tady zmiňován poměr cena/výkon a ten má každa značka jiný a logicky si ho nechá zaplatit. Hodinky se musí líbit, mít požadavky co chci samozřejmě opčas s nutným kompromisem a pokud to mají...kupuji. To je třeba Spinnaker, pokud mají vše potřebné...není důvod nekoupit. Mne třeba Dumasy neoslovily, a nijak tím nepopírám poměr cena kvalita. Mohl bych vyjmenovat cca. 5 věcí co mi "vadí“ ale pro někoho budou naopak pozitivem. Tak to prostě je, každá věc má svého kupce:-) a skoro každá se někde inspiruje http://www.kultuhri.de/Omega-Seamaster-Ploprof-1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spinnaker Dumas jsem nedávno pustil a musím říct, že pokud bych nemusel prodat oboje hodinky abych mohl udělat upgrade..nikdy bych je neprodal. Mě se tedy líbily už na obrázcích ale na živo uplná paráda. Kus železa! Ty hrany přebroušené..korunka s krásným logem, průzor na strojek..safír, luneta z mineralu. No prostě za ty peníze uplná krása. Teď teda kór když jsou v akci.. ale i za těch 10 co stály nové bez akce, tak super poměr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No chlapi mám co dělat teda :D Za ty spinnakery jsem rád mají teď výprodej na chronoshopu nicméně paní z podpory říkala že maj po posledním kusu tak proto, takže kdo dřív příjde ten dřív mele.... uvidíme jestli to měsíc vydrží i když úpochybuji :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady to lítá zprava zleva :) Ty Citizeny cos postoval jsou Eco Drive, takže Quartz na solárko. Štajny maj cenovej rozdíl hlavně kvůli materiálu lunety, Spinnaker 44 je ok, nemá žádný nožičky, tak nepotřebuješ nějakou extrémní pazouru, stačí 18. Mám 19-22, byly s rezervou. Něco jako Oris. Seiko 5 jsou s potápěním v pohodě, byly se mnou v osmi metrech. Nemaj šroubovací korunku, aspoň nezkurvíš závit. Psal jsem článek o ISO a to ani na potápěčských hodinkách závit nepředepisuje. Ochranu korunky proti mechanickemu poškození ano. A tu dost Pětek má. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už se to tady začíná zamotávat:-) 

neřeš to tolik, nebo se zblázníš:-)  

Pokud se ti líbí Dumas, neváhej a kup je až už to neřeš. Co člověk to názor, to oblíbené hodinky značka. Dostal si pár návrhů...které ti něco řekli. Výhodná cenová nabídka Spinnaker, to je znamení:-)

kup je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Daemonultimate napsal:

Tady to lítá zprava zleva :) Ty Citizeny cos postoval jsou Eco Drive, takže Quartz na solárko. Štajny maj cenovej rozdíl hlavně kvůli materiálu lunety, Spinnaker 44 je ok, nemá žádný nožičky, tak nepotřebuješ nějakou extrémní pazouru, stačí 18. Mám 19-22, byly s rezervou. Něco jako Oris. Seiko 5 jsou s potápěním v pohodě, byly se mnou v osmi metrech. Nemaj šroubovací korunku, aspoň nezkurvíš závit. Psal jsem článek o ISO a to ani na potápěčských hodinkách závit nepředepisuje. Ochranu korunky proti mechanickemu poškození ano. A tu dost Pětek má. 

Díky moc za info. Jde mi hlavně o ty ,,diverský,, petky po vzoru skx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...