Přejít na obsah

DIVERy do 8000 kč


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 260
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 15 hodinami, Datel napsal:

Jo, ty jsou boží. Na Koscomu mají akutně v akci kolem 5k pár pětek, třeba by sis vybral...

Nevím jestli máme namysli stejný petky. Já myslím ty 5 sport divery vzhledově. ty tam maj za 7 co koukám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Zmrzlinar napsal:

Nové Seiko 5 aka 5KX určitě kupovat osobně a důkladně prohlédnout. I v tom Koscomu má půlka křivé armováky. Ale vypadají moc pěkně. Sám jsem o nich celý podzim přemýšlel.

A jinak WR 100m je fakt úplně v pohodě i v moři.

Armovák je co prosím? :D Myslíš tu znčku na 12 nácté hodině? koukal jsem na youtube že maj s tím problém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, darcerap napsal:

No, kdyby si to po sobě kontrolovali ;o) Strojek Seiko, ten bude fungovat, zbytek by mně velice vyhovoval,
ale jak to tu projde ve všelidovém hlasování, toť otázka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 29. 5. 2020 v 16:58, Daemonultimate napsal:

Tady to lítá zprava zleva :) Ty Citizeny cos postoval jsou Eco Drive, takže Quartz na solárko. Štajny maj cenovej rozdíl hlavně kvůli materiálu lunety, Spinnaker 44 je ok, nemá žádný nožičky, tak nepotřebuješ nějakou extrémní pazouru, stačí 18. Mám 19-22, byly s rezervou. Něco jako Oris. Seiko 5 jsou s potápěním v pohodě, byly se mnou v osmi metrech. Nemaj šroubovací korunku, aspoň nezkurvíš závit. Psal jsem článek o ISO a to ani na potápěčských hodinkách závit nepředepisuje. Ochranu korunky proti mechanickemu poškození ano. A tu dost Pětek má. 

@Daemonultimate Máš někde odkaz na ten článek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
V 30. 5. 2020 v 3:25, Terminator napsal:

Kamasu určitě nekupuj, hodně lidí je v diskuzích kritizuje kvůli špatně řešený korunce. Jde těžko zatočit a časem se ulomí.

Dovolím si obnovit téma, hledám v podstatě totéž, potápky do cca 8 tis., automat nebo manuální nátah, ideálně safír, velikost 40 max. 42. Vlastně už jsem byl rozhodnutý pro Kamasu (nebo low cost verze Mako II), ale toto mě překvapilo. Opravdu je to takový problém, je zde někdo komu se na nich ulomila korunka? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...