Přejít na obsah

DIVERy do 8000 kč


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 260
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 2 minutami, Snekofon napsal:

Já mám jedny hodinky s Miyotou 8125 a než jsem chytil chronobundus, tak jsem je poctivě nosil všude a pořád, tehdá jsem byl spokojený OWG :) Nikdy jsem nepozoroval zaškobrtnutí vteřinovky, strojek šel a doteď jde bez servisu báječně a přesně. Je kolem toho víc křiku, než jaký to ve skutečnosti je problém a zbytečně to odrazuje od hodinek s tímto strojkem. 

Na mě to taky dělá takovej dojem, nicméně kousky, u kterejch se to projeví, se nejspíš vyskytovat mohou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já přihodím svůj výběr. Věděl jsem, že Citizen Promaster nesmí u mě chybět. Ale u výběru konkrétních hodinek z této řady jsem se zapotil jako nikdy. Pořád byly favority NY0040-17LE a full lume. Nakonec jsem si řekl, že tu modrou si splním na jiných hodinkách a z full lume jsem dostal strach, jestli na mě nejsou moc sportovní a až moc svítící. A nakonec blesk z čistého nebe, přeskočila jiskra a Vánoce byly ve stavu nadšení.  Přesnost neměřím, ale evidentně se nejedná o nic nestandardního. Za tu cenu, super stylový hodinky, který udělají stoprocentně svoji práci. 

 

20210312_092157.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
V 22. 12. 2020 v 22:31, AndyAaron napsal:

Jeste me napada, zkus sehnat Citizen NY2300. Mel jsem je a jsou bozi prave na mensi ruku. Vydrzely mi dyl jak NY040.
Delaji nekolik variant ciferniku. Modry cifr, zlate napisy a pepsi bezel je top.

caa2dfbdf9fb0c66880bad4aa8e5095a.jpg

Par mych fotek:
5b604c80f354dbeb03019cd119028263.jpg

868d9fbb1b8f231743b4420393d33f2c.jpg

09421e74723a73fd25a21aa1aa2cfbcc.jpg

aky maju priemer a rozmery? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Roman-ZA napsal:

chlapi, hodte este nieco do placu, neopozerane, aspon s akym-takym vlastnym dizajnom vo velkosti 40mm. len nie s korunkou a datumom na "4".

vdaka. 

https://www.geckota.com/watches/divers-watches

https://spinnaker-watches.co.uk/collections/cahill-mens-watch

https://wolbrook.com/collections/skindiver-automatic-watches

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ich dizajn vychadza zo 70tych rokov - Wolbrook Watches - From 1949 to the Watch of N. Armstrong and Beyond

Esquire_Cover_June_july_1974_600x600.jpg?v=1590055714

Glasshutte vtedy robili Spezichron.

See the source image

osobne si nemyslim, zeby to bola kopirka. 

Upraveno uživatelem Roman-ZA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo, ale kdyz se podivas na stranky Wolbrooku, tak tem hodinkam ze 60. let spise odpovida model Skinndiver WT. Ty nove Skinndivery jsou opravdu hodne podobne tem Spezimatic/SeaQ. Jako mne to nevadi, jen kdyz ti Spinnaker prisel moc jak Rolex, tak je nutne zvazit i tohle. Mne ty Skinndivery lezi v hlave uz dlouho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...