Jump to content

Strojovna IWC Aquatimer IW354807 caliber 30110 ETA 2892-A2

Recommended Posts

před 1 hodinou, Marcus Laurentius napsal:

No teda, pekná práca! Pozeral som aj stránky tohoto majstra, a dobré vedieť, že niečo také máme :)

Hodinky už máš doma alebo toto sú fotky ešte na polceste?

uz sa pysia na zapasti :)

Já Ti nevím, ale pokud se takhle musíš ptát, tak těch 5 let tady byla skoro ztráta času, ne? Jen nevím, jestli jsou lepší takovýhle dotazy anebo ty výkřiky v každým druhým vlákně v minulých dnech.

Edited by warann

Warran: Bohužel, nemam moc casu procitat kazde vlakno, ktere me zajima. Jen jsem se slusne zeptal. Ale podle tve odpovedi je to asi mimo pravidla tohoto fora. 

deff: ne není. Problém je, že to tu plevelíš výkřiky do tmy a jsi všude a jsem rád, že nejsem jediný, kdo si toho všimnul. A k tvé otázce - je to normální velký servis, teď jse na něm byl po   10 letech s IWC - rozborka, promazání, nové těsnění nekd korunka atd.

A kdy se pochlubíš svýma Tudorama?

S Tudorama? Asi zatim ne. Neumim o hodinkach tak poutave psat, jako ostatni clenove. Ackoliv jsem z IWC presel na Tudory. Nicmene k IWC se chci vratit, ale s jinym kalibrem nez jsem mel. Proto mam, soude dle vasich pripominek, plevelne prispevky. ;) :rolleyes:

V 29. 5. 2020 v 17:43, deff napsal:

Nicmene k IWC se chci vratit, ale s jinym kalibrem nez jsem mel.

Většinou se kupuje určitý model proto, že se ti líbí, ale ty potřebuješ jakýkoliv model, jenom aby měl jiný kalibr. Prosím tě, nechej těch blábolů......:sick01:

V 29. 5. 2020 v 18:36, igor261069 napsal:

A múžeš sem dát foto? Třeba do vlákna co máte zrovna na ruce? Nemusíš nic psát, už jsi toho tu napsal dost.

A nedá a nedá. Asi se Tudory těžko fotí. Třeba kdyby měl IWC s jiným kalibrem, šlo by to focení líp! :default_wink: