Přejít na obsah

Česky youtube kanál o hodinkách


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 70
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Když to bude mít úroveň Petra Máry tak za mě ano ! :D Kromě recenzí se dá udělat nějaká exkurze, výstava, vlog, nějaký lehký servis a je na rok co vysílat. Ale prostě musí to nějak "vypadat" a recenzent musí mít nějaký přednes a vystupování. Pak to má uspěch, a nevadí čeština, už jsme slušný rybníček v CZ a SK.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci, na něčem podobném už pracuji s fy Onyx, opravy hodinek. Nikoho nechci omezovat, ale: hlavně tomu kanálu nedávejte jméno Chronomag. Registrovaná známka atd ... Nerad bych to pak musel nechat zavřít, či přejmenovat. Díky, roBERT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Bert napsal:

Borci, na něčem podobném už pracuji s fy Onyx, opravy hodinek. Nikoho nechci omezovat, ale: hlavně tomu kanálu nedávejte jméno Chronomag. Registrovaná známka atd ... Nerad bych to pak musel nechat zavřít, či přejmenovat. Díky, roBERT

Tak jinak nechceš někoho kdo ti taky semtam natočí nějakou luxusní recenzi? Mám obrovský zkušenosti a techniku :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázka je, kde budeš brát hodinky na recenze? Možná jich máš tolik, že to vyjde na stovku recenzí a chytne se to natolik, že se AD budou prát o tvoji přízeň a půjčovat Ti hodinky, ale co když ne? Natočíš troje želvy, casia a jedny Trasery a co dál? Netuším jaké jsou tvé možnosti, tohle je spíš můj pohled na moji sbírku a úvaha nad recenzemi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úroveň Petra Máry není problém dělal jsem několik let top recenze pro jednu nejmenovanou společnost. Hodinky klasicky jako formou zapůjčky jiných věcí. Uděláš reklamu obchodu a oni ti za to půjčí hodinky dejme tomu na týden. A pořád dokola. Alespoň  takhle jsme to dělali a nebyl problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, JoyStick napsal:

já mluvim úplně o něčem jiným, ale to je buřt, nebudu tu dělat flejm :)

Nevím sice o čem, ale technická uroveň jeho videí je prostě hodně nadstandart CZ scény. A hodinky prostě musí být zpracovány kvalitně. Obsah neřeším, to nemá s hodinkama nic společnýho, ale to zpracování je prostě na CZ scénu dostatečně dobrý, a takový mít s hodinkama, bude to rozhodně zajímavý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sám jsem o tom v minulosti uvažoval, ale nakonec jsem to poslal k ledu, protože mám rád věci v TOPu a dotáhnuté do nejmenšího detailu a myslím, že by to polklo hodně času a investic do techniky, aby to mělo úroveň. Takže za sebe, pokud máš možnosti a techniku, dobrý projev a hodinkám rozumíš, tak rozhodně směle do toho - držím pěsti, aby to vyšlo a mělo sledovanost!

@shewcza: já bych v tomto problém neviděl, protože pokud to bude mít sledovanost, tak bych za sebe neměl problém půjčit zajímavé kousky do recenzí a myslím, že takových by nás bylo určitě více. Zrovna objemu hodinek bych se nebál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, darcerap napsal:

Úroveň Petra Máry není problém dělal jsem několik let top recenze pro jednu nejmenovanou společnost. Hodinky klasicky jako formou zapůjčky jiných věcí. Uděláš reklamu obchodu a oni ti za to půjčí hodinky dejme tomu na týden. A pořád dokola. Alespoň  takhle jsme to dělali a nebyl problém.

No dobře, ale oni budou asi chtít vidět nějaký "followery" a ty si budeš muset prvně nějaké vydobýt, nebo se pletu? Přijde mi celkem vtipná představa jak přijdu k Bechyněmu a řeknu: Dobrý den, já jsem Jarda Vomáčka a chci točit videa o hodinkách. Půjčíte mi na týden zlaté Daytony?

 

Takhle to asi fungovat nebude, ale možná se pletu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Žigi napsal:

Nevím sice o čem, ale technická uroveň jeho videí je prostě hodně nadstandart CZ scény. A hodinky prostě musí být zpracovány kvalitně. Obsah neřeším, to nemá s hodinkama nic společnýho, ale to zpracování je prostě na CZ scénu dostatečně dobrý, a takový mít s hodinkama, bude to rozhodně zajímavý.

Ok, tak se do toho pustim. Nedělá to on. Nic z toho. Ani texty. Vytvořil si kult osobnosti, kterej za poslední roky totálně posral (v očích zasvěcených je totální nula) prodejem svýho jména. Dělá mu to tým lidí, kdy on pouze přijde, sedne si, udělá svoje lusk lusk blá blá a dostane balík z každý strany.

Čili ano, úroveň má dobrou (nesouhlasim s nadstandardem), ale rozhodně to neni jeho zásluha, tedy označovat to "úroveň Petra Máry" je přinejmenším úsměvná.

Ani příliš nesouhlasím s tím, že hodinky MUSÍ být zpracovány kvalitně. Naprosto stačí zajímavý, dobře podaný originální obsah. Publikum si najde. Pokud máš možnost to zpracovat na vyšší úrovni, tak samozřejmě jedině plus, ale minimálně na začátek se tím netřeba absolutně omezovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče Petra tak už od něj kameraman a editor odešel takže teď si to Petr dělá sám osobně už ho taky nesleduji protože mě přestal bavit. Já právě že techniku mám i makro objektivy apod... takže opravdu trofuám si říci že ta úroveň z prvním videem bude TOP. Mám x let zkušeností se stříháním, natáčením a focením. 

Co se týče hodinek toho bych se taky nebál... Mám nemálo známých s rolexama a podobnýma ,,bombama,, které by do začátku nějaký ten materiál poskytly. Je jasný že nepříjdu jako blbec bez ničeho :-))

Upraveno uživatelem darcerap
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, JoyStick napsal:

 Vytvořil si kult osobnosti, kterej za poslední roky totálně posral (v očích zasvěcených je totální nula) prodejem svýho jména.

 Naprosto stačí zajímavý, dobře podaný originální obsah. Publikum si najde. Pokud máš možnost to zpracovat na vyšší úrovni, tak samozřejmě jedině plus, ale minimálně na začátek se tím netřeba absolutně omezovat.

Přesně tak, já myslím, že v prvé řadě je podstatné dělat to svým, originálním způsobem a projevem tzv. "po svém". To je základ, pak je otázka, zda zaujměš diváky/posluchače a o tom to celé je, ale myslím, že svoje publikum si to najde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sleduju polský kluky na ytb, docela je to fajn, mě třeba rolexky, omegy atd moc nezajimají, teda prvoplánově, ale třeba místní značky, malí výrobci, cenovky do 30 tis., modování seiko 5tek atd.. témat je mraky, na československé scéně o ničem pořádném nevím... s chutí do toho, když to bude poslouchatelné a koukatelné budu první follower  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...