Přejít na obsah

DIVERYy do 20000 kč


Doporučené příspěvky

Omlouvám se jestli to tu už někde není založeno :( chtěl jsem se k něčemu přifařit, ale nic zcela podobného jsem nenašel.

k věcy:  Moje první hodinky k třicetinám (je mi 36) Seiko 5 SNZG15K1 na tahu.

               K petatřiceti jsem se hecnul a pořídil své první "pořádné" hodinky a to Želvy Save The Ocean

              Pak už jsem se asi nakazil a během roku pořídil ještě Spinnaker Dumas - modré.

 

No a u toho samozřejmě sledoval potichu dění tu..a jinde a byla to časovaná bomba :) Ta momentálně vybuchla a hledám nové potápky/hodinky. Jde mi čistě jen o změnu!  Vím, že od Želv se kvalitou moc nehnu v téhle cenové relaci. Želvy jsou super zpracovaný a dělaj mi 1,5 sec. spoždění..což si myslím, že je super.

 

Momentálně jsem ve stádiu že Spinnakery jsou prodané a brzy zmizí i Želvy. Tím se mi nabízí nějaký obnos a něco si přidám.

Rád bych se pohyboval do cca 20 tis.  Ano vím, že by mi spousta lidí radila..pošetři na 40k a kup Oris Aquis, ale já prostě už z principu víc jak 30k nedám nikdy i kdybych je měl. Příjde mi to prostě už moc. Mám rodinu, opravuju starý domek...investic mám tedy spoustu! :)

Takže nějaké požadavky: 

- safír

- nejlépe keramická luneta

- min. 43mm (jsem zvyklý z Želv i Spinnakerů a menší nechci)

- automaty?  kdyby někdo našel topový baterky klidně vemu i baterky.

- na tahu. Gumu pak případně dokoupím

- abych nešel dolů tak min. 200-300m, Želvy maj 200, Spinnakery 300m, rády bych tedy zůstal u 300m.

- sen je datum na šesté hodině, ale to už bych chtěl asi moc.

- nechci asi moc oldskul nebo vintage look.

- nemám rád Steinhart!

 

Momentálně jsem vybral tyto: 

Nové Tissot Seastar 1000 Powermatic 80 Silicum v té šedomodré dražší variantě. Dělaj se i v černé a klasicé modré..ty mě ale tolik oku nelahodí, ale jsou o pár tis. levnější..nevím jestli jde jen o tu barvu..

https://www.tissotwatches.com/en-en/shop/t1204071104101.html

https://www.youtube.com/watch?v=I8oNulr7FK8

https://www.youtube.com/watch?v=0B2H4enLD34

Tissot-Seastar-1000-Powermatic-80-Silici

Tissot-Seastar-1000-Powermatic-80-Silici

Tissot-Seastar-1000-Powermatic-80-Silici

300m, safír, keramická luneta, průhled, 25kamenů, 80h rezerva, Silikonová pružinka proti zmagnetizování...

Cena v Koscomu 21k... dokážu se ale dostat na nějakých 18k.

 

Projíždím nabídky každý den a zatím jsem nic lepšího nenašel...ale rád bych tedy ještě poprosil místní profíky jestli nemaj nějakej podpultovej tip :)  Vím že Tissot tu moc oblíbený není...ale tento kus se tvaří opravdu "našlapaně".

Ještě teda musím dodat na závěr, že se mi i strašně líbí nepotápky od Alpiny a to 

Startimer Pilot Chrono Big Date - 44mm, baterky.... ale moc se mi líbí. Za plnou 30k bych je nekoupil, ale byly kdysi v akci na Joma za dobrej peníz, ale momentálně jsou vyprodané. To jen tak že se mi líbí i jíné než potápky. Je to ale spíš výjimka.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 81
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

ChWard C60 Trident su naozaj dobre a ked pockas na zlavu tak to bude len jemne nad budget. To je podla mna najlepsia volba. Este ma napada Mido Ocean Star alebo Ocean Star Tribute... na tie by si tiez mal dostat zlavu a zmestit sa do rozpoctu. Alebo vymen Zelvy za lepsie Seiko...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechny uvedené jsou fajn kukačky. Ty první Tissotky dokonce hodně!

Za sebe bych doplnil dva kousky. Ač je jasné, že zvučnější značky už tu padly.

 

Archimede Sporttaucher.

Na tahu už cosik dražší, ale dobře jeté by se daly sehnat do dvacky.

https://www.chronoshop.cz/archimede-sporttaucher-k-black

 

f219d5e629c8ac343f2491622e623efe.jpg

 

 

Davosa Argonautic.

https://www.helveti.cz/davosa-argonautic-bg-16152240

 

7906a6fcf35abbdd72cfb490dbb3f4e4.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nove ich kupis len priamo na ich stranke. Iny oficialny predaj nie je. Ceny su teda take ako uvadza vyrobca s tym ze pomerne pravidelne davaju na stranke 15% zlavu. Raz za rok po vianociach byvaju aj vacsie zlavy. Daj si na ich stranke odoberanie newsletters a pride ti mail ked sa bude chystat akcia. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna rada z me strany ohledne Wardu (nedavno jsem C60 kupoval ale GMT verzi). Nemusis cekat ani na akci u nich. Zkus vygooglit Christopher Ward discount, promo code  nebo coupon a tam najdes slevy taky :) Nektere promo kody jsou uz neplatne, ale nektere porad jdou. Behem objednavky je tam muzes zkusit zadat. 

Upraveno uživatelem Conn
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vraby, zaprve mi uka Saturation divery za dvacku, a za druhe, cim presne jsou odolnejsi nebo funkcnejsi nebo toolovejsi nez treba ty Certiny? 
 Ty mm300 uz musej bejt uplne ulet:)
 Jinak k tematu, Wardy, ale ne za plnou cenu. Nebo pohledat ty Certiny..
 Novy Hydroconquesty se z EU nejak rozumne sehnat nedaj?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jeste pridam jeden point k tem Tissot na uvod. Taky me nejdriv zaujaly a ten strojek v nich je super. Bohuzel kdyz jsem je videl nazivo, tak jsem byl zklamany. Rucky vypadaly jak vykousane s kusu plechu a celkove dle me cena a provedeni neodpovidalo.
V ramci Seika a toho, ze zvazujes velke hodinky bych se mrkl na Sumo. Hodnypan ma v inzerci Sumo Padi v krasne modre barve s cervenymi detaily. A jsi v cenovce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...