Přejít na obsah

DIVERYy do 20000 kč


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 81
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...

Asi toto vlákno lehce obnovím... Chci si zase udělat radost nějakými potápkami do 20 000,- :) 

Minule zvítězily Wardy C60 Trident.. byly super! ale jedeme dál :D místní klasika.. 

Můj sen jsou Aquisy ale cenově jsou mimo... snad kdyby byla nabídka jako byla teď posledně od "Shewci" za 25 musel bych to hecnout, ale i tak je to fakt hodně.  Takže ty musím zavrhnout.

Pak se mi celkem líbí Mido Ocean Star Captain....ted jsou i jedny v prodeji.... ale plechová luneta tuším...to nesnesu.

Ještě ujdou Davosa Ternos..

No aktuálně už mám skoro v košíku Seiko SRPF79K1 

100864.webp

https://www.helveti.cz/seiko-prospex-srpf79k1-special-edition-save-the-ocean

Ale ještě tak jako pro jistotu na poslední chvíli koukám abych se neunáhlil :) 

Co na ně říkáte? Ještě nějaký nápad?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějaký Seika už máš ne? Nechceš zkusit zase něco trochu jiného? Teď nemám čas, ale večer bych mohl dát nějaký tip, taky už pár týdnů lovím v podobných cenových vodách a hledám, co pořídit na léto.

Zatím to nekupuj, dej si studenou sprchu a pořádně se utři froté ručníkem, tyhle Prospexy jsou běžně k mání, nikam ti neutečou :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem svý první "lepší" divery Seiko želvy taky STO ale ty první  

Image result for seiko turtle save the ocean

a už je samozřejmě nemám, protože já to neshromažduju :D ikdyž bych třeba chtěl.. 

Místo nich šly Wardy.

Ty Samuraje ma pro mě decentnější barvu a ta guma bez těch "vlnek" u pouzdra je super.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, co všechno už ti prošlo rukama a k jaké značce chováš sympatie nebo naopak  které nemusíš.

V poslední době mě zaujaly např. Steinhart Ocean Two Premium se solidním (vzhledem k ceně) kalibrem SW 330 Elaboré Premium - v bílé nebo černé barvě

https://www.chronoshop.cz/steinhart-ocean-two-premium-black

potom od stejné značky Triton Blue

https://www.chronoshop.cz/steinhart-triton-30-atm-blue

Traser P67 SuperSub T100 Blue

https://www.chronoshop.cz/traser-p67-supersub-blue-1

Nebo třeba Orient Star Diver, Bulova Devil Diver Oceanographer...

to je do těch 20 tis., ale ty Aquisy jsou asi top, jdi do nich.

Nakonec i ty Seika budou OK :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky moc za snahu! Steiny nemám rád...přijdou mi z velké části jako kopírky a název mi zní moc nacisticky 😁

Trasery mi neva ale jsou obří a vzhledově to není můj styl.

Orient taky nemám rád :(

asi fakt nic jinyho co jsem nějak přehlídl nenajdem..asi jsem omrkl fakt všechno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda že ty starý Longinky LHC jsou tak škaredý a ty nový pěkný tak drahý :(

pak ještě snad jediný zajímavý jsem zahlídl na Joma ty Mida Ocean Star v titanu na barevné gumě.. ale cena oproti Seikum od nás do pár dní doma je fakt rozdíl no.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naposledy jsem měl černý želvy na gumě a dost mě bavily. Od té doby jsem od Seika nic nezkusil, ale kdysi dávno jsem měl zálusk na ještě původní samuraje. Nějak jsem se nudil a narazil na ty Dark Manta. Ten odstín modré, nová guma, safír. Předobjednal jsem je v Japonsku a už jsou na cestě. Tak jsem zvědav, jak to dopadne, bylo to takové spontánní rozhodnutí. Jinak k těm LHC. Neřekl bych, že plechová luneta je krok zpět. Je to věc vkusu. A co se týká nového modelu s keramickou lunetou - také jsem je chtěl, ale po čase jsem se rozhodl pro staré, jsou poměrně originální. Ten cifr na nových působí dost prázdný a luneta je tuctová :) Starší mají šmrnc!

IMG_20200610_062929-01.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...