Přejít na obsah

DIVERYy do 20000 kč


Doporučené příspěvky

Dik za tip! Jsou jistě zajimavý a ještě jsem je podrobně nezkoumal, tak jsem se teď na chvíli zabavil ;)

Pěknej full lumi cifr..paráda..barvička taky cool.

Každopádně mínus za cenu... a ty extenzní vlnky na gumě. 

To jsem měl na želvách a strašně se mi to nelíbilo...nosil jsem je na ní jen jednou v roce u moře..jinak pořád na tahu. Tady ani tah není.

A výška pouzdra 15mm tak nic moc.

Věřím ale že do moře budou suprový o tom žádná ;)

Takže díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 81
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

I když je nemáš rád.

Já jsem právě ve fázi "došetření" na Štajny v titanu. Už jsem rozhodnutý a jen čekám jak to cvakne.

Pár detailů ze zadání je jiných, ale plus minus to je ok viz Steinhart Ocean Titanium 500

 

img-7573.jpg

Upraveno uživatelem Zdenek1307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, dnes už je všechno kopírka něčeho jiného z minulosti, skoro všude najdeš inspiraci z jiných legendárních modelů.

U některých ani nevíš, kdo byl vlastně první a jestli ty legendární Suby nesou náhodou kopírka nějakého ještě staršího, ale třeba skoro neznámého modelu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky koukám po nějakých Seikách,asi SKX,nebo želvy, ale stím,že Seiko letos slaví 140 let od založení manufaktury,tak nevím jestli nepočkat třeba na nějakou limitku či speciální edici k výročí-pokud něco takového vyprodukují. Jinak až ti dojdou kukačky, tak postni nějaký foto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, AndyAaron napsal:

Pokud se nemylim, tak vyrocni limitky jsou uz venku a do budgetu 20k se rozhodne nevejdes...

to jsi mě předběhl :D 

původní text: o výročí jsem nevěděl... celkem fajn nápad, ale kdo ví jak dlouho bys na ně čekal a hlavně nemyslím si že s výroční limitkou bych se/s vešel do 20k.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Spongebob napsal:

tak už jsem v obraze, na ty jsem samozřejmě taky narazil , ale nějak mi ten popis "limitky" neutkvěl v hlavě...

Každopádně ty levnější stoji 38k a ty druhé 90k. Navíc ta zelená taky není pro každýho....

 

dobrá tak v baterce s chronem za 18k SSC807J1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...