Přejít na obsah

Poraďte hodinky ke 40 narozeninám budget 60k


Doporučené příspěvky

Zdravím ve spolek.

obrátila se na mne manželka kamaráda, že bude mít manžel 40 a chtěla by mu koupit hodinky k jubileu.

Budget kolem 60k, podmínkou je swiss, sportovně-elegantní Univerzál ideál,na tahu s možností easy change na kůži nebo gumu(není podmínkou, ale bylo by to fajn)
Barevně  asi černá, šedá, možná modrá, spíš tedy uni barvy. 

Potápky, pilotky, casual, gmt, fantazii se meze nekladou;-)

38-42mm nejspíš.

Doteď nosil smart Omegy, takže docela velký cibule.

Vím, že vláken je tady hodně, ale přeci jen si dovolím založit nové;-) Mám nějaké představy, ale víc hlav ví a doufám, že i poví/poradí!

Děkuji moc za pomoc!

Peace, Lukáš;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S aquaracerama bych souhlasil. U dárků pro nehodinkovce je značka prostě podstatná. Super mi taky přijdou být ty nový zelený Hydroconquesty. 

Hele jsem si dost jistý, že Omega smartwatche nedělá. Navíc kdyby dělala, byl by to pro oslavence průšvih, páč by podle paramterů musel se značkou o třídu níž. 

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, MrBejky napsal:

Díky! Ty chrona taky pěkné! Ale preci jen kdyby byl AUTOMAT, kein baterka v tomhle pripade;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Colty v automatu by byly svým způsobem ideál - co se značky a vůbec všeho týče, nemůže nikdo říct ani popel (kromě velikosti nebo neinhauzu - ale to druhé řešíme (občas) jen my (nebo jen někteří z nás :) )). 

Navíc kdyby tomu v budoucnu propad, nemusel by je mít jen jako sentimentální neprodejnou (manželka, 40) kuriozitu, ale moh by je hrdě nosit do skonání věků. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, dr.sphinx napsal:

Colty v automatu by byly svým způsobem ideál - co se značky a vůbec všeho týče, nemůže nikdo říct ani popel (kromě velikosti nebo neinhauzu - ale to druhé řešíme (občas) jen my (nebo jen někteří z nás :) )). 

Navíc kdyby tomu v budoucnu propad, nemusel by je mít jen jako sentimentální neprodejnou (manželka, 40) kuriozitu, ale moh by je hrdě nosit do skonání věků. 

Souhlas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...