Přejít na obsah

Zelos Mirage - Tourbillon ze Singapuru se švýcarskou strojovnou


Doporučené příspěvky

Singapurský microbrand Zelos, který je známý spíše jako výrobce levnějších sportovních hodinek a diverů, se chystá do světa za necelý týden vypustit nový kousek.
Mezi svými modely má značka zatím hodinky se strojky od výrobců ETASellita, Seiko a Miyota. Zde ale sáhli po strojku ze švýcarské manufaktury La Joux-Perret, který se  se pyšní funkcí Flying Tourbillon a skeletonizací. Další zajímavostí jsou různé materiály použité na výrobu pouzdra, kde krom titanu najdeme i Timascus (titan zpracovaný ve stylu damascénské oceli).
Hodinky budou nabízeny v limitované sérii čítající jen pár kousků s cenou začínající na 10 900 USD.
Viz https://zeloswatches.com/collections/mirage-tourbillon

TitaniumPVDMovt_1024x1024.jpg

TitaniumCasebackSilverMovt_1024x1024 (1).jpg

2020-06-02 19_57_38-Mirage Tourbillon _ Zelos Watches.png

Upraveno uživatelem (eco)Driver
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám doma Zelos Mako v3, které jsem pořídil (nové) za 370 USD a podle mě je to perfektní poměr cena/výkon.
Dost mě proto udivuje, že se najednou chtějí orientovat na trh 10 000 USD a výš.
Nemyslím si, že nějaký spokojený uživatel jejich současných modelů za lidové ceny si najednou půjde koupit kousek za tuhle cenu. :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se líbí, že to zkouší. Nepochybuju o tom, že těch pár kousků rychle vyprodají, přecejen půjde o nejlevnější swiss tourbillion na trhu (skoro za polovinu turba od Hujerů). Nicméně, co se týče designu, tak to ke mně úplně nepromlouvá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...