Přejít na obsah

Indické pilotky


Doporučené příspěvky

Se mi líbí hodně, akorát mne často u podobných projektů a značek zklamala lumi - a to i třeba u Wardů, který jsem v před více než pěti lety koupil (a věřím, že se mezitím v tomto ohledu zlepšili).

V ceně kolem 10 - 12k by pro mne mohly být zajímavé, ale ve výsledku to bude včetně pošty a cla tak 2x tolik.   

  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Tomak napsal:

Se mi líbí hodně, akorát mne často u podobných projektů a značek zklamala lumi - a to i třeba u Wardů, který jsem v před více než pěti lety koupil (a věřím, že se mezitím v tomto ohledu zlepšili).

V ceně kolem 10 - 12k by pro mne mohly být zajímavé, ale ve výsledku to bude včetně pošty a cla tak 2x tolik.   

  

Poštovné je 35 dolarů + DPH. Clo je zanedbatelné. Ale nějakých 21 tisíc to bude. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Model MACH 1 jsem měl pár dní doma. Zpracování je opravdu na velmi vysoké úrovni. Lumi byla velmi slušná. Balení super. Jediné co mi nevyhovovalo byl řemen. Přišel mi až moc tvrdý. Nicméně co mne nadchlo, že u designu pouzdra mysleli na silnější řemeny, a tak kraje pouzdra u nožiček vybrali. Tedy pohyb řemenu nezpůsoboval žádné záseky na jeho povrhu od ostré hrany pouzdra. Za mne vážně moc povedený projekt, za kterým stojí manželský pár z Indie (přímo Bangalore), když oba jsou blázni do hodinek. Tento model MACH 1 je navíc vyroben jako posta MIGu 21, což byl první nadzvukový letnou, kterým byla vybavena Indická armáda (stejně jako ta naše, svého času). Jeden z nich (resp. jen nějaké části) zakoupili a je možné si koupit limitovanou edici, která má číselník právě z plech toho odstaveného a rozebraného letada.

Pár mých fotek:

 

Bangalore_Mach1_Civilian_07.jpg

Bangalore_Mach1_Civilian_05.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
před 4 hodinami, xbraj19 napsal:

To byl, ale 15 ani 17 nebyly nadzvukové.

Kdysi jsem někde četl, že Mig 15 překonával rychlost zvuku, ale měl problém s ovladatelností? To je fuk. To byl jen záblesk v Alzheimerické mlze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, xbraj19 napsal:

To byl Mig 19 :)

Tak mi to nedalo a pohledal jsem - Mig 15 měl nejvyšší rychlost 1075 km/h a rychlost zvuku v 10.000 m je 1062 km/h. Takže při sestupném letu mohl rychlost zvuku překonávat. Ale určitě nebyl nadzvukovým letadlem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...
V 22. 11. 2020 v 21:20, decebal napsal:

Nějaké novinky z Indie. Škoda, že nehraju kriket:-(.

https://www.bangalorewatchco.in/collections/coverdrive

Dnes mi v telefóne vybehli tieto hodinky a ak si odmyslím tú značku a ich pôvod (ospravedlňujem sa za svoju zaujatosť voči niektorým krajinám, no India vo mne evokuje čokoľvek, len nie tú pravú hodinársku destináciu 🙂 ), tak dizajnovo sú veľmi príjemné a ich web ma milo prekvapil. Máloktorý výrobca si dá na stránku aj ponuku a komplet ceny remienkov, prípadne balenia. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...