Přejít na obsah

Seiko ALPINIST galerie


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 51
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď
Návštěvník Ondra
Před hodinou, pebe napsal:

je tu na to i vlákno

 

Dik 👍 Tak koukam, ze to nejaky hluboky vyznam nema. A pocity jsou individualni, nekomu to obracene sedi, nekdo by to nedal... Mne se to nejdriv moc nepozdavalo, ale rychle jsem si zvyknul a nevadi mi to. Beru to tak, ze Japonec si to tak vymyslel, tak to budu respektovat 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Musim se priznat, ze jedine, co mi vrta hlavou je velikost... jsem zvyklej na Bondovky, ktery maji 41 mm. Na behani Suunta, ale ty mam 2-3 tydne na hodinu.

Na ruce mi Alpinisty pripadaji maly, ikdyz to tak z fotek asi nevypada.

A ted mam dilema, zkusit si zvyknout (protoze jinak jim nemam, co vytknout), nebo je pustit do sveta? Co myslite?

D3F51818-89EC-4D5A-A61F-AE0684574E28.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Premyslim, jaky svetly remen k nim a tahle varianta mi z toho co jsem videl pripada asi nejlepsi. Foto z netu.

Mimochodem, zjistil jsem, ze takovyhle remen (krome individualni vyroby) se v ČR asi neprodava. Ale neni problem ho koupit z venku... nastesti 😉

18F02064-FB9B-4D70-8B69-E0A640E48E76.jpeg

1462A532-9B22-4200-BB65-0783095548D3.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych zkus si zvyknout. Ale záleží co preferujes. Já mám radši menší hodinky, teď nosím s průměrem asi 36 a pohoda. A řemen bych vybral nějaký pěkně hnědý. Na tvé fotce ten úplně v pravo a nebo úplně vlevo. 

A galerie je fajna. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě tohle odhalování strojků u běžných modelů přijde takové fádní. Dřív to bylo fajn. Poslední dobou bych spíš preferoval plné dynko, které by mohlo být i o desetinu nižší . Ono na těchto základních strojcích není nic extra zajímavého ke koukání. Ale nepostiženého to může zaujmout. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra
před 1 minutou, Delapancha napsal:

No mě tohle odhalování strojků u běžných modelů přijde takové fádní. Dřív to bylo fajn. Poslední dobou bych spíš preferoval plné dynko, které by mohlo být i o desetinu nižší . Ono na těchto základních strojcích není nic extra zajímavého ke koukání. Ale nepostiženého to může zaujmout. 

Tak ono to ma vedle estetiky i praktickej smysl - vizualni kontrola strojku. Ja takhle kdysi na Certinach ds-1, kdyz nesly, zjistil, ze se maji vypadlej sroubek, tak jsem se je nesnazil za kazdou cenu manualne natahnout, a odnesl je do servisu. Kdyby mely plne dynko, mozna bych tehdy neveda cim to je, ze nejdou, pouzil silu 🙈

Taky jsem driv preferoval plny dynka, ale je to trend pred kterym neuteceme, tak jsem se je naucil mit rad 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra
před 58 minutami, minimus80 napsal:

Ondra ak k tym bledym nemas ocel tak nepredavaj a prikup ho, ja ked moje zelene prehodim z hnedeho remena na tah tak su to uplne ine hodinky, poormans expy jedničky:-D
6308281567a717cc53a61f5f63255696.jpg

Odoslané z SM-A600FN pomocou Tapatalku
 

Vim, ze se to obcas srovnava, ale ja u nich vidim miru podoby s expama 0 %. Alpinisty jsou svebytny a osobity hodinky 👍 Jinak souhlas, kovovej naramek z nich udela jiny hodinky... az ho koupim, budou to definitivky 😇

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...