Přejít na obsah

Šilený rozdíl v cenách (jak ušetřit)


Doporučené příspěvky

Ahoj všem pořád mi vrtá hlavou nevíte prosím proč jsou tak brutální cenové rozdíly mezi hodinkama např v ČR a hodinkama stejnýma na ebayi? Jde o ověřené uživatele např z Itálie atd. Pro příklad turtly u nás 14k tam 7 s poštou do ČR. Je takový cenový rozdíl možný? Kde se vyplatí koupit? Má vůbec cenu pořizovat v Čr? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo, tady tě akorát oj-ebay ;o)

 

ale ještě jeden příspěvek a třeba budeš také moci oj-ebávat ;o)
i když, tu se to chválabohu moc netrpí....

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem teda uz z ebay koupil patery citizeny, a nikdy s nima zadny problem nebyl...naposledy cca 2mesice zpet...prodejce z japonska...tretinova cena, za 14 dni doma, vypalne posta nechtela...pravost overena u AD...nikomu nenutim, jen pisu svou zkusenost...

Redmi Note 7 By Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Zrovna jsem psal jinde, že mi ty rozdíly tak nepřipadají. Tvůj příklad je zavádějící. U nás želvy cca 13,5, obcas v akci za 12. Na ebay jsou za 7 pouze starší a mimo EU. Takze te Ebay zapocte +21% a k tomu dopravu z jineho kontinentu min. 550,-kc. To jsi na 9 a nejsou nové. U nas na bazaru kolikrat koupíš za stejnou cenu a bez čekání, rizika atd.  Takto je to víceméně i u ostatních značek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

tak jasne ideálny nákup je osobne vyskušaš na ruke skusiš dohodnuť cenu a vezmeš ak sa ti páčia cez net by som drahé hodinky (1500€-10000€) určite nekupoval len osobne ale lacáky do 500€ s overeneho e-šopu prečo nie :) ale e-bay mi moc nevonia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...