Jump to content

Šilený rozdíl v cenách (jak ušetřit)

Recommended Posts

Ahoj všem pořád mi vrtá hlavou nevíte prosím proč jsou tak brutální cenové rozdíly mezi hodinkama např v ČR a hodinkama stejnýma na ebayi? Jde o ověřené uživatele např z Itálie atd. Pro příklad turtly u nás 14k tam 7 s poštou do ČR. Je takový cenový rozdíl možný? Kde se vyplatí koupit? Má vůbec cenu pořizovat v Čr? 

jojo, tady tě akorát oj-ebay ;o)

ale ještě jeden příspěvek a třeba budeš také moci oj-ebávat ;o)
i když, tu se to chválabohu moc netrpí....

Edited by Datel

ja jsem teda uz z ebay koupil patery citizeny, a nikdy s nima zadny problem nebyl...naposledy cca 2mesice zpet...prodejce z japonska...tretinova cena, za 14 dni doma, vypalne posta nechtela...pravost overena u AD...nikomu nenutim, jen pisu svou zkusenost...

Redmi Note 7 By Tapatalk

• 1 month later...

Zrovna jsem psal jinde, že mi ty rozdíly tak nepřipadají. Tvůj příklad je zavádějící. U nás želvy cca 13,5, obcas v akci za 12. Na ebay jsou za 7 pouze starší a mimo EU. Takze te Ebay zapocte +21% a k tomu dopravu z jineho kontinentu min. 550,-kc. To jsi na 9 a nejsou nové. U nas na bazaru kolikrat koupíš za stejnou cenu a bez čekání, rizika atd.  Takto je to víceméně i u ostatních značek.

A z ebaye jsou nové ? Druhá věc je záruka. V ČR když koupíš tak máš min, 2 letou zaruku od kupujícíhom, toho to se budeš těžké domáhat u Itala. 

• 2 weeks later...

Co pokládáš za větší částku? 5K, 10K, 15K,...… ?

Někdy jsou hodinky super, ale majitele raději nevidět 😄 

tak jasne ideálny nákup je osobne vyskušaš na ruke skusiš dohodnuť cenu a vezmeš ak sa ti páčia cez net by som drahé hodinky (1500€-10000€) určite nekupoval len osobne ale lacáky do 500€ s overeneho e-šopu prečo nie :) ale e-bay mi moc nevonia.