Přejít na obsah

Laco Flieger Aachen


Wanderer

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • po měsících...

Skvělá recenze, parádní fotky, super hodinky :) Na pilotky od Laco už jsem se také párkrát díval, i když na dražší modely se swiss strojkem. Japonské Miyoty jsem doteď měl, kdoví proč, zažité, jako nějaké šmuky. Po přečtení tvé recenze je tohle zaškatulkování pryč. A ano, i když A muster ciferníku je čistější a takový ladnější, B muster má fakt koule :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...

Pěkná recenze!

Nemůžu se dočkat svých, akorát tedy ve velikosti 39 mm… Uvažoval jsem nad 42, ale měl jsem už hodinky s podobnými rozměry (42mm a lug to lug 50,5 mm)a díky těmto rozměrům, jsem dával při nošení přednost hodinkám menším.

Prostě se už trošku znám a pilotky-nepilotky, musí mi to být pohodlné …. ostatně je budu nosit já a ne nikdo jiný. Názory o velikosti pilotek jdou mimo mě :) 

Hodinky jsem vybíral opravdu dlouho. Několika měsíční výzkum, váhaní a spekulace, které budou ty nej v mé cenové relaci byl zábavný. Musím se přiznat, že mi tohle vlákno, recenze a fotky při rozhodování velice pomohly.

 

Světe div se! Dnes mají konečně dorazit, na žádné jiné hodinky jsem se zatím tak netěšil!

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...