Přejít na obsah

Zahradní nábytek - kde jo, kde ne?


Doporučené příspěvky

Ahoj,

prodává se všude, ale mám pocit, že najít dodavatele na zahradní nábytek, který by vynikal v poměru cena/výkon nebude jednoduché.

Potřebuji koupit nábytek na verandu. Stůl ke kterému sedne až 8 lidí, 4 židle by u něj stály standardně, další 4 by se přidávaly při větší návštěvě. Něco pevného - dřevo, kov. Žádný umělý ratan, výplety a podobně. Bude to pod střechou, ale občas může voda nafoukat. Přes zimu bude venku. Jsem z Olomouce.

Budu moc rád za tipy.

Díky!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám na zahradě todle. Přesně jak píšeš, kov, šrouby, lakovaný dřevo. Jednou za pár let to natřu, dotáhnu, hotovo. A líbí se mi ten chalupářskej styl:) Vybrat si můžeš barvu laku na kovu i dřevě, pak ti to za nějakej poplatek přivezou. Vlastně je mi i sympatický, že je to malá česká firma, žádný bauhausy a tak. Určitě bude takovejch spousta.
 Ovšem na verandu už je to možná moc rustikální, nevim.

https://zahradnabytek.estranky.cz/fotoalbum/zahradni-soupravy/zahradni-souprava.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, díky za tipy. Oba působí robustně, každý je do jiného prostředí.

Set z prvního tipu by nám do prostředí nesedl. Na verandu se u nás jde z obýváku a to by byl příliš skok do, jak píšeš, rustikálu :)

U druhého tipu bych se bál ergonomie. Se ženou oba prosedíme kus dne a dáváme si proto pozor, abychom trápili záda co nejméně. Tyto nižší sestavy jsou podle mě super pohodlné na vyvalení se s kávou a knížkou, už ale méně na stolování a případnou práci na PC.

Myslel jsem si tak na něco podobného tomuto:

Poradna Hliníkový zahradní nábytek sestava HURRICANE - Heureka.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...