Přejít na obsah

Bulova PILOT A-15


Frantik

Doporučené příspěvky

Paráda, GMT a stopky v jednom.

Akorát teda je vidět, že při tomhle zobrazení druhých hodiny a druhých minut není úplně sranda vymyslet správnou délku ruček. Hodiny vem čert ale přesný dosah minutovky na otočnou stupnici bych uvítal. U flígrů je to podstatný. Stačilo o fous protáhnout jehlu na špičce a odchýlit se od původního tvaru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

krasny napad a model, o kterem jsem nemel tuseni.
bohuzel utopeny v 42 mm pouzdre - nastesti pro me, jinak bych mel zas problem :) mit dve vnitrni otocne lunety bych urcite moc potreboval. podle me ty rucky ale meli udelat delsi, tak jako ma original. takhle jsou ty lunety takove prazdne a jakoby jejich ucel byl jen vyplnit prostor kolem ciferniku do prislusnych rozmeru pouzdra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník Ondra

Tak celkem se povedly a na tech Frantovo fotkach vypadaji asi nejlip, z toho co jsem ruzne na webech videl.

Jediny, co bije do oci pri srovnani s originalem, jsou useknuty (resp. zkraceny) rucky. Co k tomu japonce vedlo? Ze by dlouhy rucky neutahnul strojek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...

Už jsem se oprostil od toho, kupovat hodinky jenom proto, že jsou hezké, teď hledám kousky něčím zajímavé, historií, odkazem na nějakou událost, limitku... a nejlépe s vlastním strojkem, byť inovovaným, jako třeba ty Lunar Pilot. Proto jsou pro mě zajímavé právě reedice v limitovaném počtu kusů, ale co nejvěrnější.

Na druhou stranu je to teď velká móda a je potřeba pečlivě vybírat i mezi reedicemi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...