Přejít na obsah

Prim Sport 1-dýnko s průhledem


Doporučené příspěvky

Ahoj,

mám dotaz a je to vlastně i docela dobrý námět na diskuzi. Vlastním Prim Sport 1 a už to bude nějakou dobu, co je mám v renovačním pouzdře z eltonu. To je však s plným dýnkem a napadlo mě vyměnit ho při dalším servisu za dýnko s průhledem. Proto jsem neváhal a zavolal do Eltonu s žádostí o zaslání aktuálního ceníku renovačních dílů. Zvedla to nejaká pí. nebo snad slečna, která se představila jako Elton hodinářská (obecně jsem háklivý na to, když se někdo nepředstaví do telefonu jménem) a té jsem sdělil svůj požadavek, načež mi ihned odvětila, že dýnko s průhledem na Sport 1 nevyrábí. Řekl jsem, že vyrábí a ona že to neví a zeptá se. Po chvíli teda že vyrábí a co jsem vlastně chtěl. Znovu říkám, že dýnko s průhledem ale možná i další díly (korunka, těsnění,..) a na to odpověď, že díli samostaně na prodej nejsou, že si mám koupit renovační pouzdro. Můj dotaz: “to si mám koupit znovu celé pouzdro kvůli, dýnku nebo korunce?!” A na to odpověd: ”díly samostatně neprodáváme”. Hovor končím slovy, děkuji za vstřícnost a pomoc. Vzhledem k výše zmíněnému. Není tady někdo s nejakou pákou nebo kontaktem na někoho vstrícnějšího z Eltonu, kdo by mi třeba poradil nebo pomohl sehnat zmíněné díly? Nebo je to nereálný požadavek dostat z manufakturní firmy, cokoliv co je potřeba? Díky za tipy a triky, jak nad tím celým vyzrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...