Jump to content

Ladičkové Omega F300 Speedsonic Lobster ST 188.0001

Recommended Posts

Vzhledem k tomu, že se objevilo něco, co nutně potřebuji, zkusím nabídnout svoje speedsonicky. Jedná se o klasické ladičkové Omegy z počátku 70tých let se strojkem Esa/Bulova se stopkami + Day/Date. Vše plně funkční. Častý problém s poškozeným datovým věncem tyto hodinky nemají. Datum i den překlápí tak, jak má. Stopky stopují a přesně nulují. Hodinky mají jen pár provozních oděrek, nedávno jsem měnil baterku (sehnal jsem v běžném hodinářství). Tah je v plné délce. K hodinkám je komplet příslušenství včetně originál Omega (žádné reprinty) bookletu funkce ladičkového strojku a návodu k obsluze strojku, který je v hodinkách. K hodinkám je originál box i dobová záruční karta. Pouze upozorňuji, že tato originálně k hodinkám nepatří. Stejně tak cenovka je sice dobová, ale k jiným hodinkám. Hodinky prošly komplet servisem ve Wempe v roce 2014. Našel jsem ale jen obálku s papíry k výměně baterky. Zkusím ještě pohledat. Další fotky, případně osobní prohlídka, není problém. Prodám za 55.000 Kč. 

P1012061.JPG

P1012063.JPG

P1012064.JPG

P1012065.JPG

P1012066.JPG

P1012067.JPG

P1012062.JPG

P1012068.JPG

• 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • malda locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...