Přejít na obsah

Jaké AP máte právě na ruce


MaxT

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 463
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...

nevím, už jsem ji smazal. Každopádně se snažím dostat pod ten limit co je zde nově nastaven.

Pravdou ale je, že i když se to snažím přiostřit co to jde, nové fórum to stejně nějak rozmázne.

Na displeji PC to je 100x ostřejší a výraznější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, já se v tom pràvě ztrácim, limit je 9.77 mb, já zmenším fotku pod limit na 9 a buď to napíše, že je fotka přes limit a nebo se nahraje třeba 0,8 mb a to sem fakt pak nasranej a radši nepostuju, protože to vypadá děsně...no nic, každopádně jumba jsou tak krásný!!! Snad se jich taky někdy dočkám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, tikzot napsal:

Díky, já se v tom pràvě ztrácim, limit je 9.77 mb, já zmenším fotku pod limit na 9 a buď to napíše, že je fotka přes limit a nebo se nahraje třeba 0,8 mb a to sem fakt pak nasranej a radši nepostuju, protože to vypadá děsně...no nic, každopádně jumba jsou tak krásný!!! Snad se jich taky někdy dočkám...

prostuduj vlákno k novému systému, myslím se tam psalo, že když je fotka na delší straně víc jak 1200 nebo 1000 pixelů, tak se komprimuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, tikzot napsal:

Díky, já se v tom pràvě ztrácim, limit je 9.77 mb, já zmenším fotku pod limit na 9 a buď to napíše, že je fotka přes limit a nebo se nahraje třeba 0,8 mb a to sem fakt pak nasranej a radši nepostuju, protože to vypadá děsně...no nic, každopádně jumba jsou tak krásný!!! Snad se jich taky někdy dočkám...

Ja som bol v tom ze limit na jednotlive foto je 2 mb a v ramci jedneho prispevku suhrnne vsetky foto do 10 mb. Ale to som asi nejaky patek spatky :D  tiez sa trapim s optimalnou velkostou suborov. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...