Přejít na obsah

Jaké AP máte právě na ruce


MaxT

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 463
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 2 minutami, nastycrew52 napsal:

Jaký jsou v porovnání s SDDS?

Vím, že otázka nesměřovala na mě. Pokud si ale vzpomínám, tak jsou pocitově o dost větší, ale o hodně pohodlnější než SDDS.

Ono je to i tím, že u AP měří velikost lunety a ne pouzdra. Takže 42 mm u AP je klidně stejně nebo i více jak 44 u jiných značek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, nastycrew52 napsal:

Jaký jsou v porovnání s SDDS?

 

před 1 minutou, MaxT napsal:

Vím, že otázka nesměřovala na mě. Pokud si ale vzpomínám, tak jsou pocitově o dost větší, ale o hodně pohodlnější než SDDS.

Ono je to i tím, že u AP měří velikost lunety a ne pouzdra. Takže 42 mm u AP je klidně stejně nebo i více jak 44 u jiných značek

 

max ma pravdu. DSSD jsou pocitove na ruce mensi, ale diky tvaru pouzdra (a placatemu dynku) mi ROO sedi na ruce lepe, ackoliv to pouzdro je 'delsi' oproti DSSD.

tech 42mm je mereno bez korunky, takze de facto sirka lunety. s korunou jsme na ~49mm. pouzdro jsem nameril na cca 55mm zezhora dolu...

 

ale abychom nezatracovali Deep Blue, ten cifr je uzasnej, ten prechod z cerne do modre je neskutecnej... 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 48 minutami, MaxT napsal:

Vím, že otázka nesměřovala na mě. Pokud si ale vzpomínám, tak jsou pocitově o dost větší, ale o hodně pohodlnější než SDDS.

Ono je to i tím, že u AP měří velikost lunety a ne pouzdra. Takže 42 mm u AP je klidně stejně nebo i více jak 44 u jiných značek

 

před 30 minutami, IzTaPa napsal:

max ma pravdu. DSSD jsou pocitove na ruce mensi, ale diky tvaru pouzdra (a placatemu dynku) mi ROO sedi na ruce lepe, ackoliv to pouzdro je 'delsi' oproti DSSD.tech 42mm je mereno bez korunky, takze de facto sirka lunety. s korunou jsme na ~49mm. pouzdro jsem nameril na cca 55mm zezhora dolu...

ale abychom nezatracovali Deep Blue, ten cifr je uzasnej, ten prechod z cerne do modre je neskutecnej...

Pánové, děkuji Vám za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jumbo vs 15500. Je to jasné, Jumbo forever, 15500 půjdou z domu.

Ty Jumbo jsou fakt pecka. I po skoro 2 měsících co je mám mě neskutečně berou a tyhle si chci dá li bůh nechat napořád.

Vím, že napořád je zde silné prohlášení, ale pár takových napořád už mám.IMG_0515-squashed.thumb.jpg.2d5897b067671b42912aa4809ef03553.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, MaxT napsal:

Jumbo vs 15500. Je to jasné, Jumbo forever, 15500 půjdou z domu.

Ty Jumbo jsou fakt pecka. I po skoro 2 měsících co je mám mě neskutečně berou a tyhle si chci dá li bůh nechat napořád.

Vím, že napořád je zde silné prohlášení, ale pár takových napořád už mám.

JUMBO 4 EVER! byla by vecna skoda je poustet. Sam si pristi rok pujdu stoupnout do rady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, MaxT napsal:

Jumbo vs 15500. Je to jasné, Jumbo forever, 15500 půjdou z domu.

Ty Jumbo jsou fakt pecka. I po skoro 2 měsících co je mám mě neskutečně berou a tyhle si chci dá li bůh nechat napořád.

Vím, že napořád je zde silné prohlášení, ale pár takových napořád už mám.IMG_0515-squashed.thumb.jpg.2d5897b067671b42912aa4809ef03553.jpg

Ten rozdil je fakt mega a pritom pouze 2mm. Neskutecny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...