Přejít na obsah

Jaké AP máte právě na ruce


MaxT

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 463
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dobře, omlouvám se všem, které to pohoršilo. Budu se už jen koukat.

Že je sekce bazar nějak omezena netuším, nemám co prodat. Jen jsem se chtěl účastnit, nic víc.. Tak pardon všem, končím s psaním. :( 

Upraveno uživatelem Stickler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smí nebo nesmí, jsi registrován hodinu a máš kadenci půl příspěvku za minutu a všechny ve stylu facebook nebo TyTrubko.přiď, informační hodnota nebo aspoň vlastní fotka 0. To tu bývá označováno jako "honění příspěvků", které je zpravidla následováno prvotinou v prodejní sekci. Už jsem Ti psal v jiným vlákně, že je ještě mmj. potřeba být tu aspoň půl roku (takže bys to mohl rozložit do delšího úseku, když už). Pokud se mýlím a je to z Tvý strany jenom nezištný grafomanství, přijmi omluvu a nenech se rušit v činnosti 😉

EDIT: Omluva AP-vláknu, kam jsem dosud chodil jenom mlčky uslintávat.

Upraveno uživatelem M.K.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážně mi nešlo o žádnou účast v sekci bazar a ani nevím proč honit příspěvky. Dokonce jsem přidal i vlastní foto Panerai PAM111, které mám, jiné hodinky teď nemám, tak jsem jen chtěl okomentovat ostatní, protože mám teď čas, fórum je pro mě nové a hodinky mám rád. Netušil jsem že to někomu bude vadit, nechci tím nikoho obtěžovat, tak se zkrátka už budu jen dívat. Ještě jednou omluva všem, kterým to vadí, nebyl v tom žádný nekalý úmysl. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Stickler až si tady nastavíš sledování fóra podle nových příspěvků, tak pak pochopíš, že 20 nových postů ve dvaceti vláknech naráz je prostě opruz, protože je stejně musíš “odznačovat”. Nic víc. Pohoršujou mě jiný věci. Když budes mít co, tak piš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...