Přejít na obsah

Jaké AP máte právě na ruce


MaxT

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
  • Odpovědi 463
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Tak se musím opět pochlubit, jedu od přátel z AP a pořídil jsem si u nich svůj další kousek. Je nádherný! Nezkutečně krásné hodinky!Je nádherný! Nezkutečně krásné hodinky!

39D70C4C-BB4B-4ADF-B01C-B1DCF556D412.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta 43ka má hodně nových věcí, je to uplně novej produkt. Velikost je opticky proti 44ce znatelně menší, ale zároveň nepůsobí o tolik větší než 42ka. Zásadní věc která není vidět na fotce, celé to pouzdro, sklo i luneta je mírně zahnutá a díky tomu ty hodinky mají mnohem lepší ergonomii a perfektně to sedí. Novinkou prošel ciferník, který má jinou strukturu kostiček a každá ta kostička má jemné svislé šrafování, díky čemuž hodně reaguje na světlo a úhly pozorování. Z funkčních věcí jsou tam dlouho plánované vyměnitelné pásky. Na těch linkách co jej drží jsou zespodu tlačíka, sundání a nasazení je snad otázka sekudy. Nový nabušený chronograf s flybackem a 70hodinovou rezervou není třeba zmiňovat, v průhledu vypadá just amazing. Vše je tedy nové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vše výše zmíněné mohu potvrdit, nový ciferník a zvláště v tomto provedení se již přibližuje klasické tapiserii RO, pohodlí je vzhledem k velikosti neuvěřitelné a za mě na ruce lepší než staré 42. Můj čistě subjektivní názor je, že toto jsou nejkrásnější Offshore ever. Myslím si že tomu pomáhá i fakt, že ze všech dosavadních 43 mají pouze tyto gradient ciferník, což ohromně ladí s černou keramickou lunetou.

Navíc jsem až zaskočen tím kolik lidí zajímá co to mám na ruce. A to i lidé, kteří se o hodinky vůbec nezajímají. 

Dokonce i zarytí odpůrci AP či velikých hodinek přiznávají, že toto se opravdu povedlo.

IMG_0139.thumb.jpg.d06813b0a20a2636c1ee7a3129612570.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...