Přejít na obsah

Jaké AP máte právě na ruce


MaxT

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 463
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 1 hodinou, mmaass napsal:

Kdo jeste nema Code, tak opravdu doporucuji! Jsou tak strasne hrave hodinky, tak velke mnozstvi detailu…myslim si, ze ty clovek neokouka…

9C5A6B7C-C177-4FB9-8230-560938EA1C48.jpeg

Vzhledem k tomu, ze tu jsi asi jediny, tak to je hozena rukavice:) Kazdopadne krasny kousek, pamatuji to pozdvizeni, kdyz tuto radu predstavili. Kdo chce poprve vstoupit do vod AP, tak asi vybira jinde, ale predpokladam, ze tyto hodinky lze “alespon” koupit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, mmaass napsal:

Kdo jeste nema Code, tak opravdu doporucuji! ...

Myslím, že už ich tu majú všetci 😄

Ale nie, Code sú podľa mňa najkrajšie AP a nejaký čas pozerám po verzií biele zlato s modrým krokodýlom, no v tejto cenovej kategórií je obrovské množstvo krásnych hodiniek s dokonalými detailami, tak rozhodovanie je vždy náročné.

Gratulujem k parádnemu kúsku, nech dlho slúžia.

Upraveno uživatelem Willie McBride
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je pravdou ze jsem zacinal u ROO, Code tenkrat teprve vysli, ale ty prvni modely pro me nemely takovy smrnc jako ty aktualni (mam na mysli ten cifr). Jsou to neskutecne nositelne hodinky, puvodne jsem je kupoval spise ke kosili, ale dal jsem dolu krokouse a hodil je na “tkaninu” a nosim je ke vsemu. Ted jsem treba na kolach a mam je take na sobe 😄  Proste kdyz koupim hodinky, tak je nosim.

U AP se mi libi, ze to dost obnovuji a porad vymysli jak zakaznika zaujmout. V kombinaci s pristupem v prazsekem butiku je to neskutecna pecka. Tesim se az tam pujdu pro dalsi AP a jsem si jist ze jich bude vice 🙂 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, mmaass napsal:

U AP se mi libi, ze to dost obnovuji a porad vymysli jak zakaznika zaujmout.

Tak s tým sa dá len súhlasiť .. aj keď ich snaha o upútanie limitkou Black Panther je v mojich očiach krok vedľa a u mňa majú za ňu veľké mínus. No je mi jasné, že názor jedinca, ako ja, ktorý si možno raz v živote kúpi od nich jeden kúsok im určite nepokazí pokojný spánok 😄 No za Code majú u mňa veľké plus, kto vie, možno sa k ním fakt raz odhodlám 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...
V 19. 6. 2021 v 19:14, xcmaniax napsal:

Vzhledem k tomu, ze tu jsi asi jediny, tak to je hozena rukavice:) Kazdopadne krasny kousek, pamatuji to pozdvizeni, kdyz tuto radu predstavili. Kdo chce poprve vstoupit do vod AP, tak asi vybira jinde, ale predpokladam, ze tyto hodinky lze “alespon” koupit. 

Teď jsem si jich teprve všimnul, krásná časomíra a gratulace. Určitě by si zasloužili více fotek, klidně i ze spoda :guitar:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Black 15400ST forewer. Tři a půl roku na ruce, tak akorát zajeté, tak akorát obouchané, zážitků mnoho a specifika jako zvuk rotoru nebo pomalá vteřinovka neomrzí snad nikdy. Začíná to být ta správná duchovní záležitost. :)

 

 

 

20210808_095422-01.jpeg

Upraveno uživatelem JamesLurk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...