Přejít na obsah

Jaké AP máte právě na ruce


MaxT

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 463
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ježíšek mi naznačil, že jsem byl asi hodný. Uvidíme jestli je najdu pod stromečkem.

Prý je to buď poslední a nebo jeden z posledních vyrobených kusů vůbec.

 

IMG_0208.jpg

Upraveno uživatelem MaxT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prvně gratulace k hodinkám výše. Také se přidám, od tohoto týdne má moje osobní černá životem prošlá 154ka mladší konkurentku, zcela bez vrásek, doslova s nevinným andělským pohledem. :)20211217_181347-02.jpeg

Upraveno uživatelem JamesLurk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 12. 2021 v 12:41, MaxT napsal:

Ježíšek mi naznačil, že jsem byl asi hodný. Uvidíme jestli je najdu pod stromečkem.

Prý je to buď poslední a nebo jeden z posledních vyrobených kusů vůbec.

 

IMG_0208.jpg

Nejvíc top jumbooo! Slintám a gratuluju…! Tohle je fakt krásná kombinace👍🏻👍🏻

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, JamesLurk napsal:

Prvně gratulace k hodinkám výše. Také se přidám, od tohoto týdne má moje osobní černá životem prošlá 154ka mladší konkurentku, zcela bez vrásek, doslova s nevinným andělským pohledem. :)20211217_181347-02.jpeg

Padnou Ti krásně, Jakube! A black@white RO kombo je pecka!
Aspoň někdo se dočkal před Vánoci, to je skvělý😉🙌🏻

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, JamesLurk napsal:

Tikzot: Ohledně radosti z bílého RO letos ještě nejsme u konce, ale nebudu napovídat! :)

Aleeee alee tak jako joo, nebudeme na nic čekat a třebaaa😅 

Tak jako tak jsou krásný, čistý a dokonalý, užívej si je nejvíc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myšleno tak, že se tady letos ještě jedny můžou objevit, případné pochlubení ale nechám na majiteli. 😊

U mně se jedná doslova o milenku v pravém slova smyslu, po deseti letech se jedná o mé první firemní hodinky, nicméně radost stejná, jako by byly skutečně moje vlastní, však na způsobu využití se nic nemění! 😁 Mentální hodnota je u obou těch hodinek velice rozdílná. Ty první představují osobní úspěch/srdcařství, ty druhé důvěru. :)

Upraveno uživatelem JamesLurk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, JamesLurk napsal:

Prvně gratulace k hodinkám výše. Také se přidám, od tohoto týdne má moje osobní černá životem prošlá 154ka mladší konkurentku, zcela bez vrásek, doslova s nevinným andělským pohledem. :)20211217_181347-02.jpeg

Hoši to je jedna pecka za druhou! Nádherné je máš, GRATULACE!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, JamesLurk napsal:

Myšleno tak, že se tady letos ještě jedny můžou objevit, případné pochlubení ale nechám na majiteli. 😊

U mně se jedná doslova o milenku v pravém slova smyslu, po deseti letech se jedná o mé první firemní hodinky, nicméně radost stejná, jako by byly skutečně moje vlastní, však na způsobu využití se nic nemění! 😁 Mentální hodnota je u obou těch hodinek velice rozdílná. Ty první představují osobní úspěch/srdcařství, ty druhé důvěru. :)

Jo takhle…;-) tak to jsem zvědav na koho se apíčko usměje a zda se zde pochlubí😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...