Přejít na obsah

Jaké AP máte právě na ruce


MaxT

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 464
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 32 minutami, tikzot napsal:

Petelice😉já furt kladiva a snad se taky dočkám 50 anniversary🙏🏻

A5908FFD-C237-457A-96E3-88A040B594E6.jpeg

Ty jsou moc pekne, kamarade! 🍀 Ja jsem jednu dobu uvazoval ze bych je koupil. Ale pak prisli gold Daytony a vedel jsem ze jeste maji dorazit tyto 50-ky. Takze jsem od toho napadu upustil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, kopl2005 napsal:

Ohromná gratulace, za mne nyní nejlepší barevná kombinace! Jsou nádherné! 

Neskutočná paráda. Veľká gratulácia, nech dlho slúžia. Niekto musel poriadne poslúchať, keď Ježíško prišiel takto skoro. Musím sa aj ja polepšiť a snáď až budem veľký a poslušný, tiež zistím, aké je to mať takéto parádnicke hodinky 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Vjace napsal:

Hoši, máte to nádherné. A ten zelený cifr je absolutní top. Já se poprvé v životě dokopal navštívit butik v Praze a z té hodiny a půl povídání s Jakubem jsem nadšen. Tak snad se něčeho pěkného také jednou dočkám. Trpělivý jsem 😉

Super Víťo, to to trvalo;-) ale  ono všechno má svůj ČAS, takže je to v pořádku. 
V AP v Praze je to vázně super a lidi bezva a nikdo si na nic nehraje, člověk se tam zkrátka cítí moc dobře a to je nejdůležitější😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, mmaass napsal:

Ty jsou moc pekne, kamarade! 🍀 Ja jsem jednu dobu uvazoval ze bych je koupil. Ale pak prisli gold Daytony a vedel jsem ze jeste maji dorazit tyto 50-ky. Takze jsem od toho napadu upustil.

To je jasný, teď máš portfolio AP super, tak si je užívej👍🏻

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, xcmaniax napsal:

A jak dlouho jsi cekal? Vzhledem k tomu kdy je predstavili, tak asi moc ne. Ja se odhodlavam, ze tam taky zajdu, ale porad si rikam jestli to ma smysl, je to snad nasobne horsi nez u R, ale koukam, ze aspon ne tak arogantni. 

Od predstaveni to mohlo byt tak 14 dni. Ale ma cesta v AP zacala uz v roce 2019 a mam od nich vice hodinek. Pro me AP je srdcova zalezitost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...