Přejít na obsah

Jaké AP máte právě na ruce


MaxT

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 463
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 29. 7. 2022 v 12:54, tikzot napsal:

Nebojíš se toho😅 kolik mají tyhle nové WR..? Doufám, že už aspoň 100m..? 

FF3B5013-115E-4525-A7E4-B5D287441364.jpeg

Hehe, nn stale 50m :), ale tak obycejne plavany by zvladnout meli, vic nez metr pod vodu se stejne nedostanou. Nejsem zadny potapec :)

A jeste jedna vecerni v detailu 🙂

2D9DF46A-5730-4272-82F1-219E7ED09F54.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Take jsem byl na Laver Cupu…na to ze nesleduji tenis tak to byla neskutecna pecka! Meli jste take vstupenku od Rolex s veceri a foceni p. Laverem a zbytkem tenisistu? Nebo jste tam byly na vlastni pest?

před 11 hodinami, tikzot napsal:

Jasně a byla to super akce! Moc rád na to vzpomínam, už to bude 5 let😅

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ruke mi sedia jednoznačne lepšie, než 44mm ROO. Tlačítka chrona a korunka sú v tele hodiniek umiestnené o niečo vyššie od spodku hodiniek a nie sú tak ostré, ako u 44. Rýchlovýmena páskov bude tiež super fičura. Materiál páskov mi príde príjemnejší a lepšie dĺžkovo vybalancovaný (plus je možnosť objednať preklápačku). Opticky nový strojek v tele hodiniek vypadá lepšie, než ten drobec v 44. 

Za mňa jedné negatívnum je aplikácia loga AP, ktoré nie je priamo na ciferníku ale akoby ešte na podložke. A dúfam, že ich predstavia v komplet keramike.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, mmaass napsal:

Take jsem byl na Laver Cupu…na to ze nesleduji tenis tak to byla neskutecna pecka! Meli jste take vstupenku od Rolex s veceri a foceni p. Laverem a zbytkem tenisistu? Nebo jste tam byly na vlastni pest?

 

Byl jsem s RLX, ale zásek na D1 byl proti. Navíc po D1čce převzetí nových RLX a ubytování v PRG něco zabere, tak jsem společnou akci nestihl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, koveras napsal:

Na ruke mi sedia jednoznačne lepšie, než 44mm ROO. Tlačítka chrona a korunka sú v tele hodiniek umiestnené o niečo vyššie od spodku hodiniek a nie sú tak ostré, ako u 44. Rýchlovýmena páskov bude tiež super fičura. Materiál páskov mi príde príjemnejší a lepšie dĺžkovo vybalancovaný (plus je možnosť objednať preklápačku). Opticky nový strojek v tele hodiniek vypadá lepšie, než ten drobec v 44. 

Za mňa jedné negatívnum je aplikácia loga AP, ktoré nie je priamo na ciferníku ale akoby ešte na podložke. A dúfam, že ich predstavia v komplet keramike.

Tak ted jsi popsal proc nad nima uvazuji. Sve 44ky temer nenosim prave z vyse popsanich duvodu. Strasne me skrabe ta ostra korunka. Ale tyhle mi prisli fakt pohodlne. Diky, za nazor 🤝

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, dabelM napsal:

Byl jsem s RLX, ale zásek na D1 byl proti. Navíc po D1čce převzetí nových RLX a ubytování v PRG něco zabere, tak jsem společnou akci nestihl. 

To je skoda ze jsi to nestihl. Byla to super akce rozdelena na 3 bloky. Mam z toho uzasne vzpominky a super fotky. Take jsem mel moznost zkouknout ze 4 rady zapasy Nadala a Federera. Clovek fakt netusil ze je muze uvidet az tak blizko. Byla to jedna z nejlepsich akci na kterou jsem kdy byl asi pozvany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 8. 2022 v 21:40, mmaass napsal:

Jeste se omlouvam, ale zapomnel jsem jednu k tematu. Dnes jsem byl v AP zkouset krasky v 43mm…co vy na to? Dost me natchly, uvazuji ze do nich pujdu..

4A1BC195-B073-41E2-96A9-FC3DC795FA40.jpeg

Presne tuto ref. idem riesit aj ja. Sice som nazivo nevidel, ale to neva 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 3. 2022 v 17:45, tikzot napsal:

Je to tady volaké mrtvé.. jedna happy zelenà😉

0E3749EE-BCE1-49DA-B897-D7B8BE4E89B2.jpeg

Pecka tyhle nové Divery. Přesně na tyhle čekám přes rok tady v butiku. Mají to být vůbec moje první AP, tak třeba se jich dočkám a alespoň vím, kde zřejmě skončily ty, který jsem si v zimě tady zkoušel :D... Většinou na khaki moc nejsem, ale tahle barevná variace je z těch 3 úplně nejlepší. Šedý jsou taky super. Modré mě překvapivě malinko zklamaly, na vlastní oči vypadaly trochu jinak. Přitom bych normálně většinou šel spíše po modrých...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, MickyRocks napsal:

Pecka tyhle nové Divery. Přesně na tyhle čekám přes rok tady v butiku. Mají to být vůbec moje první AP, tak třeba se jich dočkám a alespoň vím, kde zřejmě skončily ty, který jsem si v zimě tady zkoušel :D... Většinou na khaki moc nejsem, ale tahle barevná variace je z těch 3 úplně nejlepší. Šedý jsou taky super. Modré mě překvapivě malinko zklamaly, na vlastní oči vypadaly trochu jinak. Přitom bych normálně většinou šel spíše po modrých...

Díky.;-)

Jinak myslím, že čekat na tyhle hodinky rok a víc je v dnešní době naprosto v pohodě a nedá se to srovnávat třeba s Rlx, kde čekáš na basic modely roky a jejich produkce je x násobně vyšší. Takže vydržat a pak se radovat😉🖖🏻

D4916C9B-038E-42AA-BFA1-C27C89879627.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...