Přejít na obsah

Jaké AP máte právě na ruce


MaxT

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 464
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...
před 7 hodinami, mmaass napsal:

Tak pani dostala od Jeziska 50-ku v rotoru :)

takze nakonec v baraku jsou dve “50-ky” :)

0686CD73-6F43-4125-8B41-23D6ABF339F0.jpeg

Nádhera, velká gratulace! I pro moji paní jedny dorazily, jen si ještě na ně bude muset chvíli počkat.... dárek ke kulatinám příští rok ... jsou naprosto parádní, skoro každý den si je prohlížím, ta modrá je fantastická 🙂 I těch 37mm sedí velmi pěkně na pánské ruce a to se mi původně zdály po zkoušení 41mm tak malé... jen ten tah je jen tak tak na pánskou ruku... no manželka bude muset být moc moc hodná 😄 

Jinak návštěva a vše okolo v AP naprosto fantastické, slečna Viktorie i Jakub, takhle by to mělo dle mého vypadat... skvělý přístup k zákazníkovi, naprosto top..

0215D630-F2DB-4552-9486-4DD32BB1BF0B.jpeg

7C3826F8-B3EC-4392-BD31-740248BAC508.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, kopl2005 napsal:

Nádhera, velká gratulace! I pro moji paní jedny dorazily, jen si ještě na ně bude muset chvíli počkat.... dárek ke kulatinám příští rok ... jsou naprosto parádní, skoro každý den si je prohlížím, ta modrá je fantastická 🙂 I těch 37mm sedí velmi pěkně na pánské ruce a to se mi původně zdály po zkoušení 41mm tak malé... jen ten tah je jen tak tak na pánskou ruku... no manželka bude muset být moc moc hodná 😄 

Jinak návštěva a vše okolo v AP naprosto fantastické, slečna Viktorie i Jakub, takhle by to mělo dle mého vypadat... skvělý přístup k zákazníkovi, naprosto top..

0215D630-F2DB-4552-9486-4DD32BB1BF0B.jpeg

7C3826F8-B3EC-4392-BD31-740248BAC508.jpeg

Velka gratulace! Ta “modra” je skvela! A 37mm je fakt krasna velikost a dokonce si ji dovolim predstavit i jako chlap.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 30. 12. 2022 v 9:18, Jumbo napsal:

Tak jsem se dočkal. Pár rychlovek ze včerejšího večera, ať tady nejsou jenom "žabáci". ;)

Díky MaxoviT za podporu! Škoda, že to v úterý nevyšlo...

IMG_1731.thumb.JPEG.1324665a8a2d385c998939c6bc8fd719.JPEG

Hm, moc fajnová časomíra.....gratulka 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Taky jsem zvědavý co jsi pořídil! Kluci, jaká je dnes u AP situace? Pomalu ve mě dozrává rozhodnutí zamířit k pro mě vrcholu u sportovních hodinek - tedy tříručkový divers. Co jsem tu prošel toto vlákno, jsou to fakt neskutečný chlapácký hodinky a kupodivu mě to k nim tíhne víc než ke klasickým RO. Docela mě překvapilo, že na ch24 ty ceny nejsou zase až tak daleko od ceníkovky, samozřejmě úhlem pohledu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...