Přejít na obsah

Jaké AP máte právě na ruce


MaxT

Doporučené příspěvky

V 20. 1. 2023 v 17:36, xcmaniax napsal:

Taky jsem zvědavý co jsi pořídil! Kluci, jaká je dnes u AP situace? Pomalu ve mě dozrává rozhodnutí zamířit k pro mě vrcholu u sportovních hodinek - tedy tříručkový divers. Co jsem tu prošel toto vlákno, jsou to fakt neskutečný chlapácký hodinky a kupodivu mě to k nim tíhne víc než ke klasickým RO. Docela mě překvapilo, že na ch24 ty ceny nejsou zase až tak daleko od ceníkovky, samozřejmě úhlem pohledu.

Aktuální situaci u AP netuším, osobně jsem se dočkal teď po Vánocích po 14-ti měsících.

IMG_1766.thumb.JPEG.5d2dbc1fc61745f1cbb2d3117511a2d6.JPEGIMG_1778.thumb.JPEG.dfbaab8d8520f205fe2fe82accc595b0.JPEG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 463
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 21 minutami, Jumbo napsal:

Tyto šedé jsou perfektní. Vidím, že jsi to hodil zrovna na modrou gumu, ta jim pasuje.

 Diky! Věděl jsem, že chci chrona a rozhodoval jsem se mezi světle hnědou a šedou/modrou kombinací. Nakonec byl rozhodujícím faktorem titan. I když rozdíl ve váze není kvůli kaučuku extrémní, tak mi přijde pohodlnejší na celodenní nošení. K hodinkám byla modrá a šedá barva pásku. Zkoušel přehazovat a líbí se mi oboje. Je to taková nenápadná barevná kombinace, ale ze mne velmi zajímavá baví mi čím dál víc.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, matejcaha napsal:

 Diky! Věděl jsem, že chci chrona a rozhodoval jsem se mezi světle hnědou a šedou/modrou kombinací. Nakonec byl rozhodujícím faktorem titan. I když rozdíl ve váze není kvůli kaučuku extrémní, tak mi přijde pohodlnejší na celodenní nošení. K hodinkám byla modrá a šedá barva pásku. Zkoušel přehazovat a líbí se mi oboje. Je to taková nenápadná barevná kombinace, ale ze mne velmi zajímavá baví mi čím dál víc.   

Paradni upgrade, super barevna kombinace, gratuluji!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
před 2 hodinami, tikzot napsal:

Jsi mi tak namotivoval, že jsem si je musel vyzvednout z banky a nasadit je. Je to pecka👍🏻

Tak skočit si do banky, když je chceš ponosit, není tak hrozné. To když jsi mě tady motivoval ty, měl jsem ještě 7 měsíců čekání před sebou. :death:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, Locky napsal:

Nádherný kousek! Tu jejich bleu de nuage 50 naprosto zbožňuji. Máš je i s výročním rotorem? :)

Jinak z fotky to nepoznám a produktovkám nevím zda věřit, ale datumovka je černá, nebo v barvě cifru?

 

Děkuji!

50 anniversary 

Datum blue on blue ;-))

15510 ST 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...