Jump to content

Jaké AP máte právě na ruce

MaxT
 Share

Recommended Posts

před 4 hodinami, JoyStick napsal:

To mame s Kubou takovej inside joke 😂

👌😁 Nicméně moje vysněná kombinace.

• Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Je fakt, že kdyby byla varianta bez data, upřednostnil bych ji. Jenže není...tak co už.

@JamesLurk Čistě teoreticky...technicky be neměl být problém ty hodinky udělat bez data...okénko pro datumovku se do ciferníku vyřezává v sekundárním procesu, takže ten by se jen vynechal. Datumový věnec a nadbytečná poloha korunky ať si tam klidně zůstane :-D. No nic...tak zpátky na stromy. Jak znám AP, tak individuální úpravy jsou mimo politiku AP :-D. S datem jsou taky pěkný no.

před 53 minutami, AdaMoss napsal:

Je fakt, že kdyby byla varianta bez data, upřednostnil bych ji. Jenže není...tak co už.

@JamesLurk Čistě teoreticky...technicky be neměl být problém ty hodinky udělat bez data...okénko pro datumovku se do ciferníku vyřezává v sekundárním procesu, takže ten by se jen vynechal. Datumový věnec a nadbytečná poloha korunky ať si tam klidně zůstane :-D. No nic...tak zpátky na stromy. Jak znám AP, tak individuální úpravy jsou mimo politiku AP :-D. S datem jsou taky pěkný no.

Tak si tam proste dáš nejakú záslepku cez tú dierku 😄

před 5 hodinami, AdaMoss napsal:

Individuální unikátní kusy hodinek se dělají, příští rok jich bude celkem dost, ale jsou to "výtvory" hodnotově úplně jinde než běžná produkce. Není to úplně o tom že si někdo řekne že chce "kód bez datumovky" a firma to udělá. Ty unique pieces jsou hrozný bomby v obrovskách hodnotách udělaný za nějakým účelem. :)

Edited by JamesLurk

• 2 weeks later...

Čoveče koupil sem je s ní, camo od Horusu, překvapilo mě, jak je to měkký (výrazně měkčí než OEM AP) a má to ten 42 ROO profil, kterej preferuju, nemám rád ty tlustý spony, řeže mě to při práci na compu, ale nejdřív se mi nelíbila a teď si řikám, že neni vlastně tak špatná. Ale už slídim po jiný žejo :D 

Ten Horus dělá zajímavý kousky, už po nich dlouho koukám. Zatím střídám pouze bílou a černou OEM AP, ale camo by se mi hodilo.  Těch barevných variant opravdu není nikdy dost. 😉

• 2 weeks later...