Jump to content

Jaké AP máte právě na ruce

MaxT
 Share

Recommended Posts

• Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zeleny sem asi taky mel v ruce. Ja spis narazel na to, ze na fotkach je ten odstin modry uplne jinej nez asi v realu, podle Vitasovy foto. Ta svetla jim slusi daleko vic imho, nevim proc ty promo fotky udelali takhle tmavy.. 😳

Edited by JoyStick

před 4 hodinami, Vjace napsal:

Já vám nevím furt. Hodinky fantastický, ale tvl to moje mikro zápěstí…už ze mě po 40 asi nebude Rambič s předloktím jak moje stehno. Moc času u mě na zápěstí teda nedostávají, co je pravda. 

B4B9C727-DB2A-4714-A739-A6ED4BE91428.thumb.jpeg.39d4b41a2317020e065304474941eed9.jpeg

@Vjace na mém zápěstí by to bylo lepší 😂 @JoyStick je nepotřebuje, má toho moc 😁

před 9 minutami, JAJA napsal:

@Vjace na mém zápěstí by to bylo lepší 😂 @JoyStick je nepotřebuje, má toho moc 😁

@JAJA @JoyStick Hoši jsem asi otevřen nabídkám, já je prostě neunosím. Furt jsem je chtěl, dlouho sháněl top kus a pak zjistím, že mě nebaví, protože to vypadá, že mám na zápěstí orloj i kukačky dohromady. Asi budu muset přitlačit a sehnat si 15202...

Já nestačím zírat, jak se to tady rozjelo! Gratulace všem, to jsou nádherné kousky. Obzvlášť musím teda subjektivně pochválit ony nové 43 s "fumé" ciferníkem, to je opravdu úžasné a pro mě též asi nejhezčí Offshore z nabídky. 

• 1 month later...