Jump to content

Jaké AP máte právě na ruce

MaxT
 Share

Recommended Posts

• Replies 269
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ježíšek mi naznačil, že jsem byl asi hodný. Uvidíme jestli je najdu pod stromečkem.

Prý je to buď poslední a nebo jeden z posledních vyrobených kusů vůbec.

IMG_0208.jpg

Edited by MaxT

před 11 hodinami, MaxT napsal:

Ježíšek mi naznačil, že jsem byl asi hodný. Uvidíme jestli je najdu pod stromečkem.

wow! gratulace

Prvně gratulace k hodinkám výše. Také se přidám, od tohoto týdne má moje osobní černá životem prošlá 154ka mladší konkurentku, zcela bez vrásek, doslova s nevinným andělským pohledem. :)20211217_181347-02.jpeg

Edited by JamesLurk

V 15. 12. 2021 v 12:41, MaxT napsal:

IMG_0208.jpg

Nejvíc top jumbooo! Slintám a gratuluju…! Tohle je fakt krásná kombinace👍🏻👍🏻

před 51 minutami, JamesLurk napsal:

Prvně gratulace k hodinkám výše. Také se přidám, od tohoto týdne má moje osobní černá životem prošlá 154ka mladší konkurentku, zcela bez vrásek, doslova s nevinným andělským pohledem. :)20211217_181347-02.jpeg

Padnou Ti krásně, Jakube! A black@white RO kombo je pecka!
Aspoň někdo se dočkal před Vánoci, to je skvělý😉🙌🏻

před 20 minutami, JamesLurk napsal:

Tikzot: Ohledně radosti z bílého RO letos ještě nejsme u konce, ale nebudu napovídat! :)

Aleeee alee tak jako joo, nebudeme na nic čekat a třebaaa😅 

Tak jako tak jsou krásný, čistý a dokonalý, užívej si je nejvíc!

Myšleno tak, že se tady letos ještě jedny můžou objevit, případné pochlubení ale nechám na majiteli. 😊

U mně se jedná doslova o milenku v pravém slova smyslu, po deseti letech se jedná o mé první firemní hodinky, nicméně radost stejná, jako by byly skutečně moje vlastní, však na způsobu využití se nic nemění! 😁 Mentální hodnota je u obou těch hodinek velice rozdílná. Ty první představují osobní úspěch/srdcařství, ty druhé důvěru. :)

Edited by JamesLurk

před 1 hodinou, JamesLurk napsal:

Hoši to je jedna pecka za druhou! Nádherné je máš, GRATULACE!

před 21 minutami, JamesLurk napsal:

Myšleno tak, že se tady letos ještě jedny můžou objevit, případné pochlubení ale nechám na majiteli. 😊

U mně se jedná doslova o milenku v pravém slova smyslu, po deseti letech se jedná o mé první firemní hodinky, nicméně radost stejná, jako by byly skutečně moje vlastní, však na způsobu využití se nic nemění! 😁 Mentální hodnota je u obou těch hodinek velice rozdílná. Ty první představují osobní úspěch/srdcařství, ty druhé důvěru. :)

Jo takhle…;-) tak to jsem zvědav na koho se apíčko usměje a zda se zde pochlubí😉