Jump to content

Jaké AP máte právě na ruce

MaxT
 Share

Recommended Posts

• Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
před 7 minutami, MaxT napsal:

IMG_0487-squashed.thumb.jpg.654e17fa03f56ab02da85b0ba756f436.jpg

Nejvíc!!! Mohu se tě zeptat, v jaké velikosti je tato fotka nahrána..? Tvoje fotky jsou vždy nejvíc ostrý v high-res, já mám fotky třeba 11MB a nahraje se mi to sem pod mega... hnus....

nevím, už jsem ji smazal. Každopádně se snažím dostat pod ten limit co je zde nově nastaven.

Pravdou ale je, že i když se to snažím přiostřit co to jde, nové fórum to stejně nějak rozmázne.

Na displeji PC to je 100x ostřejší a výraznější.

Díky, já se v tom pràvě ztrácim, limit je 9.77 mb, já zmenším fotku pod limit na 9 a buď to napíše, že je fotka přes limit a nebo se nahraje třeba 0,8 mb a to sem fakt pak nasranej a radši nepostuju, protože to vypadá děsně...no nic, každopádně jumba jsou tak krásný!!! Snad se jich taky někdy dočkám...

před 5 minutami, tikzot napsal:

Díky, já se v tom pràvě ztrácim, limit je 9.77 mb, já zmenším fotku pod limit na 9 a buď to napíše, že je fotka přes limit a nebo se nahraje třeba 0,8 mb a to sem fakt pak nasranej a radši nepostuju, protože to vypadá děsně...no nic, každopádně jumba jsou tak krásný!!! Snad se jich taky někdy dočkám...

prostuduj vlákno k novému systému, myslím se tam psalo, že když je fotka na delší straně víc jak 1200 nebo 1000 pixelů, tak se komprimuje

před 8 minutami, tikzot napsal:

Ja som bol v tom ze limit na jednotlive foto je 2 mb a v ramci jedneho prispevku suhrnne vsetky foto do 10 mb. Ale to som asi nejaky patek spatky :D  tiez sa trapim s optimalnou velkostou suborov.