Jump to content

Jaké AP máte právě na ruce

MaxT
 Share

Recommended Posts

• 3 weeks later...
  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

před 24 minutami, JoyStick napsal:

Asi dneska pojedu čirou náhodou s vrtačkou Pařížskou. :) 

Haha, jestli máš pořádnej vrták, tak se můžeš stavit vyvrtat kolegyni. Já jsem dnes OFF. 😄

• 2 weeks later...

Tak se musím opět pochlubit, jedu od přátel z AP a pořídil jsem si u nich svůj další kousek. Je nádherný! Nezkutečně krásné hodinky!Je nádherný! Nezkutečně krásné hodinky!

39D70C4C-BB4B-4ADF-B01C-B1DCF556D412.jpeg

Ted koukam se mi sem minule nenahrala tato krasna fotka, kde mi zena zabavila Code 😄 

38DC977D-4995-497D-A530-0BFEC36B6EDF.jpeg

Ta 43ka má hodně nových věcí, je to uplně novej produkt. Velikost je opticky proti 44ce znatelně menší, ale zároveň nepůsobí o tolik větší než 42ka. Zásadní věc která není vidět na fotce, celé to pouzdro, sklo i luneta je mírně zahnutá a díky tomu ty hodinky mají mnohem lepší ergonomii a perfektně to sedí. Novinkou prošel ciferník, který má jinou strukturu kostiček a každá ta kostička má jemné svislé šrafování, díky čemuž hodně reaguje na světlo a úhly pozorování. Z funkčních věcí jsou tam dlouho plánované vyměnitelné pásky. Na těch linkách co jej drží jsou zespodu tlačíka, sundání a nasazení je snad otázka sekudy. Nový nabušený chronograf s flybackem a 70hodinovou rezervou není třeba zmiňovat, v průhledu vypadá just amazing. Vše je tedy nové.

Vše výše zmíněné mohu potvrdit, nový ciferník a zvláště v tomto provedení se již přibližuje klasické tapiserii RO, pohodlí je vzhledem k velikosti neuvěřitelné a za mě na ruce lepší než staré 42. Můj čistě subjektivní názor je, že toto jsou nejkrásnější Offshore ever. Myslím si že tomu pomáhá i fakt, že ze všech dosavadních 43 mají pouze tyto gradient ciferník, což ohromně ladí s černou keramickou lunetou.

Navíc jsem až zaskočen tím kolik lidí zajímá co to mám na ruce. A to i lidé, kteří se o hodinky vůbec nezajímají. 

Dokonce i zarytí odpůrci AP či velikých hodinek přiznávají, že toto se opravdu povedlo.

IMG_0139.thumb.jpg.d06813b0a20a2636c1ee7a3129612570.jpg

Jsou dokonalé, vyvážené, logo AP bez nápisu je minimalistické ale nepřehlédnutelné, líbí se mi klasické indexy bez čísel a hlavně centrální rozložení subciferníků!