Přejít na obsah

Rolex Sub 116610 oyester špiní


Huawei33

Doporučené příspěvky

Je to normální...

Taky mě to po nějaký době začne dělat../ řešením je kartáček, voda a vyčistit cely tah.. nebo zanést do servisu ať ti to vyčistí ultrazvukem.



zdravím. Chci se zeptat, jestli je normální, že mám po námaze (byl jsem s hodinkami běhat a jak jsem se spotil), tak jsem měl mezi dílky od náramku úplně černou ruku. Jestli je to od maziva nebo je něco špatně. Hodinky mám normálně od AD od roku 2016. Díky za reakce.




Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uplne normalni neni behat s mechanickejma potapecskejma hodinkama. To jen tak abych si rejpnul:)


Ja s nima taky delam vsechno, vcetne stipani drivi ;)


Pokud je mas po nekom, asi to bylo prase :)

Zajdi si nechat ten tah vycistit ultrazvukem.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, IzTaPa napsal:

 


Ja s nima taky delam vsechno, vcetne stipani drivi ;)

 

Hele ja taky nejsem nejak precitlivelej, obcas si treba mechaniky na kolo vemu, ale uprimne receno proste nechapu, proc si na to stipani dreva nebo beh ty mechaniky nesundat - jakou to prinasi vyhodu, nechat si je:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já všechno chápu...ale čtu tady debaty o tom jak Rolex jsou sportovní hodinky na litačku...pak zas jen na potápění...to je teda donesu k vodě v krabičce a nemůžu se rozběhnout? 

Sorry že jsem odhodim svoji myšlenku, ale tohle se mi zdá fakt uhozený...

Fakt si myslíte, že ty starý odrbaný suby nikdo nevzal běhat a skákat a já nevím co...však to byly původně vojenský hodinky ne? Sice pro potápěče, ale vojenskej potápěč je taky voják...a tam se nedá moc dávat pozor co máš jako na ruce... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne ze to ty hodinky zvladnou, ale zaprve ti nic nezmerej a zadruhe je to nepohodlny.. Jako pokud ma nekdo hodinky na sobe 24/7, je to jeho vec, ale ja je doma nenosim a tezko si predstavuji, ze bych si pak misto sporttesteru vzal na beh potapecsky suby. Lec kazdemu, co jeho jest.

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...