Přejít na obsah

Rolex Sub 116610 oyester špiní


Huawei33

Doporučené příspěvky

Tak nějak mě napadá za co vlastně utrácíme ty statisíce... 

No nic-pres tejden mrknu do trezoru a uvidím co prodám...

zlatý Mudmastery - s těma se nebojím dělat nic :)

a kdyby to zakladateli vlákna vadilo-klidne ať nechá moje myšlenky smazat-stejne jsem se jen nudil a přemýšlel nahlas-tohle nikoho nezajímá nebo už to dávno všichni ví... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, to už mi skoro připomíná městskou legendu o velkopodnikateli s dojebanýma Patekama (technicky vzato taky vesměs potápky), kterýmu prý zděšenej servisák vysvětloval že sice jsou na nošení, ale tak do divadla - a i tam radši moc netleskat... :speak_cool:

Zaprasenej/špinící tah samozřejmě sundat a vykoupat v ultrazvukové vaničce (dnes za pár kaček) s teplou vodou a jarem - kartáček uvolní jen povrchovou špínu, zbytky pasty a svinstva poškrábou leštěné plochy a štětiny se do dutin v tahu nedostanou. :cool02:

Samotným ježděním na kole/motorce, sekáním dřeva, sexem ani záchodovým sušákem (i to tady už bylo) mechanikám kategorie “traktor” samozřejmě neublížíte, jde spíš o riziko “vedlejších škod” při pádu/havárce/setkání s futrem - ale to už si každý musí vyhodnotit sám, jaké je kopyto a jestli si případnou škodu může dovolit. Jestli ne, není problém hodinky bez keců sundat nebo střídat. Nejhorší je hrát si na “hrdého majitele investičních potápek”, který se pak ten poklad bojí vyndat z krabice v trezoru... :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zkoušej. Moje Monstra bez ztráty kytičky. Sekal jsem ale Fiskarskou, co nedává takovou čočku rukám jako dřevo.

Sekání dřeva je ještě OK, tam mi hodinky nevadí, ale rytí záhodů a jízda terénem na kole, to je jiná. To mám tak dosekanou ruku od hodinek, že jedině plastové digitálky.

Upraveno uživatelem ggrand
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Micey Ono je samozřejmě rozdíl "sekat" (rekreačně rozštípat hromádku polínek + roští na ohník/otop) a "půl den intenzivně sekat" (míněno kácet a odvětvovat, jak nejbídnější lesní dělník bez mechanizace?). Přiznám se že k vědomému "totálnímu nasazení" bych si taky pro větší pohodlí nasadil digitálky (nebo AW - abych byl varován že mě z té sprosté roboty brzo jebne) - ale klidně testuj... :speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Tichus napsal:

Treba Omega pise primo k tem jejim strojkum "Not just for everyday use but for active sports such as golf and sailing." Takze to behani bych bral jako ok. Rolex v tomto ohledu bude na tom minimalne stejne...

Pise, pise, ale ja by som so svojimi veruze ten golf hrat nesiel. Po prve sa mi golf nepaci :D a po druhe mam svoje hodinky rad ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 6. 2020 v 15:15, Tichus napsal:

Treba Omega pise primo k tem jejim strojkum "Not just for everyday use but for active sports such as golf and sailing." Takze to behani bych bral jako ok. Rolex v tomto ohledu bude na tom minimalne stejne...

Jsem se ptal jestli muzu mit Speedy na jezdeni na motorce a Omega rikala, jasne, to vubec neres.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Já teda s hodinkama běhám pravidelně a u žádných se mi to nikdy nestalo, prostě tam máš v tom nějakou špínu. Pokud běháš správně, špička-pata-špička, tak to hodinkám nemůže nic udělat, na tom zápěstí nejsou prakticky žádné nárazy vůči těm hodinkám.

Upraveno uživatelem JamesLurk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Se subama lyzuju, skáču do vody, běhám, cvičím ve fitku, jezdím duben-rijen každý pracovní den 30km na motorce, jezdím na kole (ale jen občas, nejsem cyklista) a po 3 letech na nich žádný neduh nepozoruju (otázka zní čím se to případně projeví, napadá mě jen přesnost, ta se drží na +1s denně)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 6. 2020 v 14:16, Micey napsal:

Skalis: No dobre, tak je teda to, ze mechanickejm hodinkam nemusej delat teplotni vykyvy a mechanicky otresy, kravina. Pise tady nekdo neco o resale value a podobnejch kravinach? Presne, me fakt poser.

Viděl jsem, že si lidi dávají do igelitu i dálkové ovládání k televizi😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
V 29. 12. 2020 v 15:07, fsu2222 napsal:

Se subama lyzuju, skáču do vody, běhám, cvičím ve fitku, jezdím duben-rijen každý pracovní den 30km na motorce, jezdím na kole (ale jen občas, nejsem cyklista) a po 3 letech na nich žádný neduh nepozoruju (otázka zní čím se to případně projeví, napadá mě jen přesnost, ta se drží na +1s denně)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Konecne nekdo bez fólií...👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...